Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Temat
infrastruktura IT
Temat: infrastruktura IT
Polskie firmy planują kontynuować ekspansję pomimo obaw o sytuację gospodarczą
Computerworld, 07.07.2022
Pogarszająca się koniunktura i problemy z łańcuchami dostaw nie stanowią przeszkody dla 57% firm z polskiego sektora technologicznego, które planują rozwijać swoją działalność – pokazuje badanie Global Tech Trends Survey. Podobne plany mają przedsiębiorstwa z rozwiniętych europejskich rynków. Wzrost napędzany będzie inwestycjami w technologie cyfrowe. Prawie połowa badanych deklaruje wejście na nowe rynki za pośrednictwem chmury.
DRC - czym jest i kto powinien się nim zainteresować?
Daniel Olszewski, 04.07.2022
Ciągłość działania jest kluczem do sukcesu w wielu organizacjach, które nie mogą pozwolić sobie nawet na chwilowy przestój działania. To właśnie dla nich przygotowano rozwiązanie DRC. Czym jest, jakie są jego cechy charakterystyczne oraz kiedy warto się nim zainteresować.
CATL wprowadza na rynek akumulator CTP 3.0 „Qilin”, osiągając najwyższy poziom integracji na świecie
Computerworld, 27.06.2022
CATL wprowadził na rynek „Qilin”, trzecią generację technologii CTP (cell-to-pack - ogniwa jako pakiet). Dzięki rekordowej wydajności wykorzystania przestrzeni na poziomie 72% i gęstości energetycznej do 255 Wh/kg osiągnięto najwyższy jak dotąd poziom integracji na świecie, zdolny do zapewnienia w mgnieniu oka zasięgu ponad 1000 km.
Materiał partnerski
Rola działu zakupów coraz ważniejsza w cyfryzacji firm
Monika Gałązka, 20.04.2022
Jak przebiegała transformacja cyfrowa w pandemii? Jakie były strategie cyfrowe polskich firm? I jaka w rozwoju przedsiębiorstw była rola rozwiązań IT, a także działów zakupów? Na te i inne pytania odpowiada "Rola działów zakupów i infrastruktury IT w cyfryzacji firm w Polsce", kompleksowy raport na 2022 r. opracowany przez Dell Technologies we współpracy z SpotData.
Podcast
Ochrona zdrowia wspierana technologią
Grzegorz Stech, 16.03.2022
Zapraszamy do słuchania nowego podcastu Computerworld Tech Trends. Tym razem opowiemy wraz z ekspertami z Oracle i Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach jak cyfryzuje się duże jednostki ochrony zdrowia w Polsce.
Sebastian Drzewiecki na czele SoftServe Poland
Computerworld, 25.01.2022
Będzie odpowiadał za nową strategię rozwoju firmy. W planach są m.in. zwiększenie zatrudnienia o 1000 osób (czyli podwojenie), umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na lokalnych rynkach, czy dostosowanie struktury i procesów wewnętrznych organizacji do zmieniających się warunków biznesowych.
Sprzedaż pecetów nadal rośnie i bije rekordy
Wanda Żółcińska, 13.01.2022
Według szacunków IDC, wzrost sprzedaży tradycyjnych komputerów PC był kontynuowany w czwartym kwartale 2021 r.
Computerworld
System PAM jako jedno z najważniejszych zabezpieczeń w firmie
Computerworld, 07.06.2021
Rozwiązania PAM pozwalają firmom zwiększyć bezpieczeństwo infrastruktury IT, zapewniając kompleksowy monitoring i kontrolę nad pracownikami, którzy mają do niej uprzywilejowany dostęp. Nic dziwnego, że popularność tego typu narzędzi rośnie. PAM doskonale uzupełnia tradycyjną ochronę antywirusową czy firewallową o warstwę kontroli nad osobami, które w firmie lub poza nią, kontrolują działanie infrastruktury IT.
Ukryte koszty outsourcingu
Wiesław Pawłowicz, 28.04.2021
Obliczenie całkowitego kosztu usług informatycznych zawsze było wyzwaniem. Zmieniający się charakter IT i nieoczekiwane wydatki ujawnione podczas kryzysu związanego z pandemią przypominają o znaczeniu dobrego zarządzania usługami IT.
Materiał promocyjny
Nowoczesna infrastruktura IT to fundament transformacji
Computerworld, 17.03.2021
Nowa normalność sprawiła, że część organizacji zadecydowała o przyspieszeniu realizacji planów digitalizacji biznesu i cyfryzacji licznych procesów wewnętrznych. Nowoczesna infrastruktura IT, wspierająca hybrydową chmurę budowaną z użyciem usług wielu dostawców, pozwalająca na automatyzację i prognozowanie zdarzeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz napędzająca innowacje dzięki technologiom open source, ma do odegrania kluczową rolę w tych wysiłkach. O tym jak nowa rzeczywistość w epoce pandemii wpływa na priorytety firm w kontekście rozwoju technologicznego, o najnowszych trendach, wyzwaniach, szansach i technologicznych uwarunkowaniach sukcesu w erze chmury hybrydowej dyskutowano podczas niedawnej konferencji IBM CEE Virtual Summit.
Materiał promocyjny
Jak skutecznie zarządzać wzrostem organizacji?
Computerworld, 25.02.2021
Czy możliwe jest zachowanie w zmiennym świecie technologicznym pełnej kontroli nad infrastrukturą, przewidywać jednocześnie potrzeby biznesu i optymalizować koszty operacyjne? Rynek zmienia się, pojawiają się nowe wyzwania związane z globalną presją cyfrowej zmiany. By świadczyć konkurencyjne usługi, przedsiębiorstwa muszą transformować. Ważne, by robiły to świadomie, nie podążając za modą technologiczną, ale w pełni odpowiedzialnie wchodziły w nurt zmian. Utrzymanie ciągłości operacyjnej IT ma kluczowe znaczenie dla działalności organizacji. osiągnięcie wydajności w środowisku w pełni kontrolowanym staje się jednym z kluczowych wyzwań przedsiębiorstw.
Materiał promocyjny
Thermoking ma świeże podejście do logistyki i zarządzania urządzeniami mobilnymi dzięki baramundi
Computerworld, 11.02.2021
Firma Transport-Kälte-Vertrieb GmbH (tkv), znana również jako Thermoking Süd, została założona w 1971 roku. Z początku była małym dystrybutorem mrożonek. W ciągu ostatnich 50 lat firma stała się ekspertem z zakresu logistyki, a także konserwacji urządzeń do transportu chłodniczego. Dzięki Thermoking spedytorzy mogą bezpiecznie i bez przeszkód dostarczać do miejsca przeznaczenia nie tylko mrożonki, ale również kluczowe produkty z branży farmaceutycznej i medycznej. Oprócz dwóch głównych lokalizacji w Ulm i Norymberdze, tkv posiada 20 mobilnych jednostek serwisowych, które działają na terenie południowych Niemiec. Są odpowiedzialne za konserwację i naprawę maszyn oraz systemów chłodniczych. Obecnie tkv zatrudnia do tego celu ok. 140 osób.
Poprzednia
strona
1
2
3
4
5
...
9
Następna
strona
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »