Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
Digital Leaders
Digital Leaders
Macromedia w rękach Adobe
Andrzej Maciejewski, 18.04.2005
Graficzna megafuzja - Adobe Systems przejmie spółkę Macromedia za 3,4 mld USD w akcjach. Transakcja oczekuje na zgodę akcjonariuszy i zezwolenie regulatora. Finalizację umowy przejęcia zaplanowano na drugą połowę roku. W ten sposób Adobe stanie się niekwestionowanym liderem rynku elektronicznych formatów dokumentów.
Trzech po GSM, pięciu po UMTS
Computerworld Online, 13.04.2005
Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty opublikował oficjalną listę oferentów w przetargach GSM i UMTS. Trzech operatorów ubiega się o pasmo GSM, pięciu o UMTS.
3Com wciąż szuka oszczędności
Andrzej Maciejewski, 23.03.2005
Dostawca rozwiązań sieciowych zamyka III kw. obrachunkowy z niższą stratą netto, ale i mniejszymi przychodami. Ich wzrost mają zapewnić liczne premiery nowych produktów.
Galeria Klubu CIO
Robert Jesionek, 01.01.2005
Gala Klubu CIO to moment, w którym pędzący czas CIO na chwilę się zatrzymuje. Jest okazją do tego, by z dystansem popatrzeć na siebie i docenić tych, którzy w środowisku CIO się wyróżniają.
CIO roku 2004
Robert Jesionek, 01.11.2004
CIO roku 2004 została Dorota Poniatowska-Mańczak z Banku Zachodniego WBK SA we Wrocławiu. Projekt, który prowadziła, jest naprawdę imponujący.
Winuel podwykonawcą Ster-Projektu
Computerworld, 22.09.2004
Winuel z grupy Emax podpisał umowę podwykonawczą ze spółką Ster-Projekt. Winuel będzie świadczyć usługi podwykonawcze w ramach realizacji kontraktu na wykonanie systemu wsparcia informatycznego służb ruchu drogowego Policji, zawartego pomiędzy Ster-Projekt a Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń. Winuel otrzyma za wykonane prace 9,98 mln zł.
Paradoksalne pogróżki polskiego spamera
Anna Meller, 06.01.2004
Spamer bombardujący skrzynki pocztowe wiadomościami reklamowymi Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere założył stronę z pogróżkami pod adresem administratorów, który blokują jego e-maile – podał serwis Nospam-pl.net.
CIO Roku 2003 wybrany!
Robert Jesionek, 27.06.2003
26 czerwca 2003 r. w Klubie Artibus w Warszawie rozstrzygnięto I edycję Konkursu na CIO Roku, zorganizowanego przez CXO Magazyn Kadry Zarządzającej. Laureatem został Henryk Baniowski z Banku Przemysłowo-Handlowego PBK S.A.
Obywatelskość w wymiarze internetowym
Szymon Augustyniak, 03.03.2003
Z prof. Pawłem Śpiewakiem z Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, socjologiem, historykiem idei, rozmawia Szymon Augustyniak.
Interesują mnie karty bankowe
Computerworld, 27.09.1993
Niedawno do rąk ''wpadł'' mi 26 nr Waszego tygodnika z artykułami dotyczącymi kart bankowych. Temat kart bankowych (i nie tylko bankowych) bardzo mnie pasjonuje, niestety trudno jest uzyskać informacje na ów temat. Z moich informacji wynika, że np. dostępne są karty VISA, American Express, a także karty: Polcard (BIG), PKO Express (PKO BP), karta Pekao S.A. Raczej interesują mnie te ostatnie, bardziej ''dostępne'' dla ''przeciętnego obywatela''.
Poprzednia
strona
1
...
164
165
166
167
168
Redakcja poleca
Rynek centrów danych w Polsce
Computerworld
Wyniki konkursu Best in Cloud 2023
Computerworld
Furtka do cyfrowego świata
Computerworld
Nowe zasady licencjonowania Microsoft Teams w Europie
Daniel Olszewski
Wydarzenia
Zarejestruj się
CIO-CFO Tech Summit
Zarejestruj się
Scrum Experience Day 2023
Biblioteka IT
Jak portale self-service pomagają firmom osiągać sukces w trudnych czasach?
Jeśli szukasz rozwiązania, które pomożecie Ci: Świadczyć usługi klientom 24/7 Zwiększyć efektywność pracy nawet o +200% Optymalizować koszty operacyjne Zautomatyzować obsługę klienta i poprawić poziom CX To musisz poznać zalety spersonalizowanych portali self service. Pobierz darmowy ebook i poznaj korzyści z wdrożenia takiego systemu. Z ebooka dowiesz się: Czym są portale self-service i jakie korzyści przynoszą firmie, pracownikom i klientom? Jak „od kuchni” wyglądają prace nad projektem i wdrożeniem rozwiązań typu self-service? Jak nowy portal transakcyjny w prosty sposób umożliwił klientom NN Investment Partners TFI samodzielne inwestowanie i oszczędzanie na emeryturę? W jaki sposób system szyty na miarę odciążył konsultantów i zredukował koszty podpisywania dokumentów w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Gaz? Jak portal samoobsługowy zautomatyzował proces umawiana wizyt w BNP Paribas Bank, zwiększając jego efektywność o 206% w 2 miesiące od wdrożenia? Jak w 4 miesiące zbudowaliśmy w pełni cyfrowy system dla innogy Stoen Operator, który przeniósł 90% wniosków do online i umożliwił klientom załatwianie spraw 24h/dobę? Jak cyfrowa platforma Hella+Health ułatwiła osobom +65 wybór ubezpieczenia medycznego na niezwykle wymagającym, amerykańskim rynku?
Dlaczego postępowe organizacje decydują się na wdrożenie infrastruktury HCI?
Tempo zmian obecnych wymagań biznesowych nie wykazuje oznak spowolnienia. Aby dotrzymać mu kroku i wspierać innowacyjność, przyszłościowe przedsiębiorstwa we wszystkich sektorach przemysłu już teraz rezygnują z rozproszonych i złożonych infrastruktur tradycyjnych opartych na silosach, przechodząc na rozwiązania takie jak HCI. Przedsiębiorstwa każdej wielkości z różnych sektorów przemysłu z powodzeniem wdrażają infrastrukturę hiperkonwergentną do obsługi coraz większej liczby zastosowań i aplikacji. Obsługuje ona coraz więcej krytycznych dla firmy obciążeń o rosnącym stopniu złożoności, co wyraźnie sugeruje, że w przyszłości będzie de facto pełnić rolę standardowej pamięci masowej. Klienci VMware udowodnili, że infrastruktura HCI może obsługiwać nawet najbardziej wymagające obciążenia, upraszczając jednocześnie operacje, zwiększając sprawność działania i obniżając koszty. Klienci Ci korzystają w tym celu z VMware vSAN, jednego z najlepszych na rynku rozwiązań do obsługi infrastruktury hiperkonwergentnej. W ten sposób zapewniają sobie spójne środowisko i wydajność właściwą dla urządzeń typu all-flash, a także mają do dyspozycji kluczowy element na potrzeby realizacji strategii wdrożenia prawdziwej chmury hybrydowej.
Przewodnik OWASP OWASP Cloud-Na tiveApplication Security Top 10 Guide
Nowoczesne aplikacje natywne w chmurze zapewniają krytyczną funkcjonalność dla różnych procesów biznesowych. Liczba aplikacji internetowych rośnie, a interfejsy API wystawione na działanie internetu rosną wykładniczo. Współczesne przedsiębiorstwa nadal przenoszą się do chmury i korzystają z pojawiających się architektur cloud native. W raporcie Palo Alto Networks 2022 State of Cloud Native Security stwierdzono, że organizacje spodziewają się, że w ciągu dwóch lat 68% swoich obciążeń roboczych będzie hostowanych w chmurze. Ponadto, do 2023 roku ponad 500 milionów aplikacji zostanie stworzonych przy użyciu podejść cloud native. Zapoznaj się z pełną wersją przewodnika OWASP.
Raport Forrester
W miarę jak organizacje starają się modernizować i przekształcać swoją infrastrukturę IT i operacje do chmury, pojawiają się luki w widoczności chmury oraz poszerzają się powierzchnie ataku, co zagraża bezpieczeństwu organizacji i zgodności z przepisami. Aby zniwelować te luki, organizacje muszą rozważyć rozwiązanie bezpieczeństwa oparte na chmurze, które zapewnia prewencyjną ochronę w zakresie chmur, aplikacji, danych, sieci i użytkowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem Forrestera, który ukazuje korzyści biznesowe oraz oszczędność kosztów rozwiązania Palo Alto Networks - Prisma Cloud.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »