Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Prenumerata
Strefy tematyczne
Alcatel-Lucent Enterprise – rozwiązania IT dla rozwoju biznesu
Check Point Cyberbezpieczeństwo w 2020
Cisco Webex
Commvault - Zintegrowane rozwiązania do backupu danych
Fortinet Bezpieczna praca zdalna
Fortinet Cyberbezpieczeństwo
Google Cloud
HPE GreenLake
HPE Infrastruktura
IBM Security University 2020
IBM Data and AI Virtual Forum Poland
IFS Applications
SAP Analityka Big Data
SUSE Innowacje Open Source dla biznesu
VMware SD-WAN by VeloCloud
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Alcatel-Lucent Enterprise – rozwiązania IT dla rozwoju biznesu
Check Point Cyberbezpieczeństwo w 2020
Cisco Webex
Commvault - Zintegrowane rozwiązania do backupu danych
Fortinet Bezpieczna praca zdalna
Fortinet Cyberbezpieczeństwo
Google Cloud
HPE GreenLake
HPE Infrastruktura
IBM Security University 2020
IBM Data and AI Virtual Forum Poland
IFS Applications
SAP Analityka Big Data
SUSE Innowacje Open Source dla biznesu
Prenumerata
Archiwum
Download
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
BYOD
BYOD
Palm przejmuje firmę Anyday.com i wprowadza nowe oprogramowanie do synchronizacji dla odbiorców korporacyjnych
Wojciech Łęgowski, 02.06.2000
Firma kupuje za 80 mln USD producenta internetowych narzędzi kalendarzowych. Wprowadziła też na rynek nowe oprogramowanie do synchronizacji komputerów naręcznych z systemami korporacyjnymi.
Zdalny dostęp do dokumentów z Palma
NetWorld OnLine, 25.05.2000
Firma X:drive zaanonsowała niedawno bezprzewodową wersję swojej usługi zapewniającej mobilnym użytkownikom zdalny dostęp do własnych dokumentów.
Palm zamierza konkurować z tzw. inteligentnymi telefonami komórkowymi
Maciej Obuchowicz, 26.04.2000
Dyrektorzy firmy przedstawili nową strategię, która opiera się na bezprzewodowym dostępie do Internetu.
Silny debiut Pocket PC
Maciej Obuchowicz, 20.04.2000
Microsoft, wprowadzając na rynek platformę naręczną Pocket PC, zadbał o wsparcie dla niej przez ważnych producentów oprogramowania i integratorów systemów.
Co w tym roku na Cebicie?
NetWorld OnLine, 21.02.2000
Bezprzewodowy Internet, handel elektroniczny, kolorowe PC oraz Linux i Windows 2000 mają być głównymi tematami zaczynających się 24 lutego targów w Hanowerze.
XOR Solutions przejmuje programistów sklepu Merlin
Adam Jadczak, 14.02.2000
XOR Solutions przejął grupę programistów firmy Pruszyński i S-ka, którzy stworzyli sklep internetowy Merlin.com.pl. Zostali oni włączeni do powstałej w styczniu br. firmy XOR Internet. Będzie ona odpo...
Sun Netscape Alliance zaprezentowała rozwiązanie dla usługodawców bezprzewodowych
Wojciech Łęgowski, 03.02.2000
iPlanet Wireless Server pozwoli operatorom usług na dostarczanie użytkownikom informacji dostosowanych do specyfikacji danego rodzaju urządzenia, np. uwzględniającej rozmiar wyświetlacza.
Embedix Linux będzie obsługiwał aplikacje Windows CE
Wojciech Łęgowski, 27.01.2000
Amerykańska firma Lineo, filia Caldery, opracowała wersję Linuxa o nazwie Embedix, która jest przeznaczona do stosowania w różnych urządzeniach specjalizowanych. Na I kwartał przyszłego roku firma zap...
Lotusphere: Lotus ujawnił szczegóły dwóch nowych wersji Notes
Wojciech Łęgowski, 19.01.2000
iNotes umożliwi użytkownikom dostęp do funkcji komunikacyjnych za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, a Mobile Notes zaoferuje podobne funkcje dla użytkowników bezprzewodowych urządzeń naręcznych.
Uruchomiliśmy serwis informacyjny przeznaczony dla komputerów naręcznych
Maciej Obuchowicz, 24.12.1999
Uruchomiliśmy nowy serwis, który oferuje użytkownikom komputerów naręcznych bezpośredni dostęp do bloku najświeższych wiadomości umieszczanych na naszej internetowej stronie Computerworld online.
Nowe aplikacje Siebela dla komputerów naręcznych, DB2 i Solarisa
Maciej Obuchowicz, 06.10.1999
Siebel Systems wprowadził do swojej oferty Siebel Sales Handheld, aplikację przeznaczoną dla komputerów naręcznych, która ma usprawnić pracę sprzedawców pracujących w terenie
CeBIT '99: Alcatel i 3Com wspólnie opracują nowe rozwiązania łączące komputery naręczne i urządzenia telekomunikacyjne
Michał Pik, 24.03.1999
Alcatel i 3Com będą wspólnie pracować nad połączeniem komputerów naręcznych i urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty będące wynikiem tej współpracy spodziewane są na rynku jeszcze pod koniec br.
CeBIT '99: Java pojawi się w telefonach komórkowych
Michał Pik, 19.03.1999
Sun Microsystems i Symbian producent oprogramowania do telefonów komórkowych, zapowiedziały podczas targów CeBIT podpisanie umowy, na mocy której technologia Java stanie się standardową częścią platformy programowej, przeznaczonej do telefonów komórkowych i innych bezprzewodowych urządzeń.
Sun wspomoże producentów popularnych urządzeń oferujących dostęp do Internetu
Michał Pik, 09.03.1999
Sun Microsystem zawarł z firmą Cadence Design Systems umowę mającą na celu wspomożenie rozwoju produkcji popularnych urządzeń wykorzystujących technologię Java. Porozumienie dotyczy głównie umożliwienia zarówno przewodowym, jak i bezprzewodowym urządzeniom dostępu do Internetu za pośrednictwem Javy.
Nowa wersja Windows CE obsługuje kolory
Michał Pik, 02.02.1999
Microsoft przedstawił wczoraj nową, kolorową wersję systemu Windows CE dla komputerów naręcznych i palmtopów. System, oprócz obsługi kolorów, został poddany modyfikacjom, mającym na celu lepsze dostosowanie go do możliwości sprzętu.
Poprzednia
strona
1
...
79
80
81
82
83
Redakcja poleca
Top 10 zagrożeń bezpieczeństwa informacji do 2016 roku
Computerworld Online/DP
Przeglądarka Chrome 86 sprawdza czy użyte przez nas hasła są bezpieczne
Janusz Chustecki
Centrum regionalne Sunmi powstanie w Polsce
Wanda Żółcińska
10 typów pracownika BYOD
Biblioteka IT
Microsoft Teams - jak używać bezpiecznie
Przez ostatni rok liczba użytkowników Microsoft Teams wzrosła pięciokrotnie. Poprzez Teams rozmawiamy, czatujemy, wymieniamy się dokumentami, wspólnie je edytujemy, robimy prezentacje i demonstracje. Zapraszamy do naszych zespołów i kanałów osoby z innych firm. Łatwo wtedy niechcący wpuścić gościa do kanału wewnątrzfirmowego. Ściągnąć dane firmowe na prywatny telefon. Udostępnić dane wrażliwe przez chat. Załadować plik z malware. Technicznie sprawę komplikuje fakt, że Teams używa szeregu technologii do przechowywania i przesyłania danych – OneDrive, Sharepoint, Exchanger. Z drugiej strony obowiązuje nas firmowa polityka bezpieczeństwa i potrzebne są narzędzia, które zapewnią monitoring i ochronę danych w Teams. Jak sobie z tym wszystkim radzić?Jakich narzędzi użyć? Zapraszamy do lektury.
5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie
Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem, przed jakim stoi wielu ekspertów IT jest odpowiednie wykorzystanie tego trendu w środowisku firmowym. W jaki sposób podejść do tematyki wdrażania polityki MDM w organizacji i jak uprościć cały proces, by stał się on możliwy, wygodny i bezpieczny?
Przywrócenie kontroli działu IT nad danymi i rozszerzenie współpracy za pomocją narzędzi Commvault do bezpiecznego udostępniania plików.
66% pracowników udostępnia dokumenty lub pliki innym ludziom 71% stosuje reguły dotyczące korzystania z danych i posługiwania się nimi 58% odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT ma obawy w tym zakresie Dyrektorzy i szefowie przedsiębiorstw chcą, aby pracownicy byli w stanie łatwo wymieniać się informacjami oraz sprawnie i bezpiecznie współpracować ze swoimi kolegami i zespołami zewnętrznymi, co pozwoli im wydajnie pracować niezależnie od miejsca i czasu. Szefowie działów informatycznych muszą zadbać o to, aby użytkownicy nie stwarzali ryzyka dla firmy przez narażanie danych przedsiębiorstwa na nieautoryzowany dostęp lub utratę. Kierownictwu działów zajmujących się kwestiami prawnymi oraz zgodnością z przepisami zależy na możliwości kompleksowego przeszukiwania danych i ich wydajnego wykrywania, aby zminimalizować ryzyko i koszty związane z audytami i sporami sądowymi. Pobierz bezpłatny whitepaper i dowiedz się więcej!
Nowoczesne rozwiązania Lenovo w sektorze finansów i bankowości
Współczesny klient jest bardzo wymagający: od firmy, która świadczy mu płatne usługi lub sprzedaje produkty, oczekuje obsługi najwyższej jakości. Dotyczy to również branży bankowej i finansowej, która niezadowolenie użytkownika może odczuć najdotkliwiej – tracąc jego zaufanie i pieniądze. To wyzwanie, w którego sprostaniu mogą pomóc nowoczesne rozwiązania informatyczne.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »