Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
BYOD
BYOD
Rozpoczęły się targi Linuxworld
Rafał Jakubowski, 16.08.2000
Mimo spadku cen akcji wielu firm linuxowych targi Linuxworld dowodzą, że system spod znaku pingwina cieszy się niezmienną popularnością. Rozwiazania klastrowe dla Linuxa zaprezentowali: Hewlett-Packard i IBM.
Bezprzewodowe plany Palm Computing
NetWorld OnLine, 24.07.2000
Należąca do 3Com firma Palm Computing ma w planach rozszerzenie opcji bezprzewodowej łączności w swych popularnych komputerach ręcznych. Chodzi o rozwijające się krótkodystansowe sieci osobiste standardu Bluetooth i nowe, szybkie technologie sieci bezprzewodowych, wprowadzane obecnie przez wielu operatorów GSM.
Palm przejmuje firmę Anyday.com i wprowadza nowe oprogramowanie do synchronizacji dla odbiorców korporacyjnych
Wojciech Łęgowski, 02.06.2000
Firma kupuje za 80 mln USD producenta internetowych narzędzi kalendarzowych. Wprowadziła też na rynek nowe oprogramowanie do synchronizacji komputerów naręcznych z systemami korporacyjnymi.
Zdalny dostęp do dokumentów z Palma
NetWorld OnLine, 25.05.2000
Firma X:drive zaanonsowała niedawno bezprzewodową wersję swojej usługi zapewniającej mobilnym użytkownikom zdalny dostęp do własnych dokumentów.
Palm zamierza konkurować z tzw. inteligentnymi telefonami komórkowymi
Maciej Obuchowicz, 26.04.2000
Dyrektorzy firmy przedstawili nową strategię, która opiera się na bezprzewodowym dostępie do Internetu.
Silny debiut Pocket PC
Maciej Obuchowicz, 20.04.2000
Microsoft, wprowadzając na rynek platformę naręczną Pocket PC, zadbał o wsparcie dla niej przez ważnych producentów oprogramowania i integratorów systemów.
Co w tym roku na Cebicie?
NetWorld OnLine, 21.02.2000
Bezprzewodowy Internet, handel elektroniczny, kolorowe PC oraz Linux i Windows 2000 mają być głównymi tematami zaczynających się 24 lutego targów w Hanowerze.
XOR Solutions przejmuje programistów sklepu Merlin
Adam Jadczak, 14.02.2000
XOR Solutions przejął grupę programistów firmy Pruszyński i S-ka, którzy stworzyli sklep internetowy Merlin.com.pl. Zostali oni włączeni do powstałej w styczniu br. firmy XOR Internet. Będzie ona odpo...
Sun Netscape Alliance zaprezentowała rozwiązanie dla usługodawców bezprzewodowych
Wojciech Łęgowski, 03.02.2000
iPlanet Wireless Server pozwoli operatorom usług na dostarczanie użytkownikom informacji dostosowanych do specyfikacji danego rodzaju urządzenia, np. uwzględniającej rozmiar wyświetlacza.
Embedix Linux będzie obsługiwał aplikacje Windows CE
Wojciech Łęgowski, 27.01.2000
Amerykańska firma Lineo, filia Caldery, opracowała wersję Linuxa o nazwie Embedix, która jest przeznaczona do stosowania w różnych urządzeniach specjalizowanych. Na I kwartał przyszłego roku firma zap...
Lotusphere: Lotus ujawnił szczegóły dwóch nowych wersji Notes
Wojciech Łęgowski, 19.01.2000
iNotes umożliwi użytkownikom dostęp do funkcji komunikacyjnych za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, a Mobile Notes zaoferuje podobne funkcje dla użytkowników bezprzewodowych urządzeń naręcznych.
Uruchomiliśmy serwis informacyjny przeznaczony dla komputerów naręcznych
Maciej Obuchowicz, 24.12.1999
Uruchomiliśmy nowy serwis, który oferuje użytkownikom komputerów naręcznych bezpośredni dostęp do bloku najświeższych wiadomości umieszczanych na naszej internetowej stronie Computerworld online.
Nowe aplikacje Siebela dla komputerów naręcznych, DB2 i Solarisa
Maciej Obuchowicz, 06.10.1999
Siebel Systems wprowadził do swojej oferty Siebel Sales Handheld, aplikację przeznaczoną dla komputerów naręcznych, która ma usprawnić pracę sprzedawców pracujących w terenie
CeBIT '99: Alcatel i 3Com wspólnie opracują nowe rozwiązania łączące komputery naręczne i urządzenia telekomunikacyjne
Michał Pik, 24.03.1999
Alcatel i 3Com będą wspólnie pracować nad połączeniem komputerów naręcznych i urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty będące wynikiem tej współpracy spodziewane są na rynku jeszcze pod koniec br.
CeBIT '99: Java pojawi się w telefonach komórkowych
Michał Pik, 19.03.1999
Sun Microsystems i Symbian producent oprogramowania do telefonów komórkowych, zapowiedziały podczas targów CeBIT podpisanie umowy, na mocy której technologia Java stanie się standardową częścią platformy programowej, przeznaczonej do telefonów komórkowych i innych bezprzewodowych urządzeń.
Sun wspomoże producentów popularnych urządzeń oferujących dostęp do Internetu
Michał Pik, 09.03.1999
Sun Microsystem zawarł z firmą Cadence Design Systems umowę mającą na celu wspomożenie rozwoju produkcji popularnych urządzeń wykorzystujących technologię Java. Porozumienie dotyczy głównie umożliwienia zarówno przewodowym, jak i bezprzewodowym urządzeniom dostępu do Internetu za pośrednictwem Javy.
Nowa wersja Windows CE obsługuje kolory
Michał Pik, 02.02.1999
Microsoft przedstawił wczoraj nową, kolorową wersję systemu Windows CE dla komputerów naręcznych i palmtopów. System, oprócz obsługi kolorów, został poddany modyfikacjom, mającym na celu lepsze dostosowanie go do możliwości sprzętu.
Poprzednia
strona
1
...
100
101
102
103
104
Redakcja poleca
Samsung aktualizuje smartfony, które formalnie utraciły wsparcie
Daniel Olszewski
Europa ostrzega Apple - chodzi o USB C z ograniczeniami
Daniel Olszewski
Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
Daniel Olszewski
Definitywny koniec wsparcia dla popularnych smartfonów
Daniel Olszewski
Biblioteka IT
Połączenie stylu i wydajności - Poznaj Surface Laptop 4
Od rozmów wideo w domu po wirtualną współpracę w biurze - Twoja praca wyróżnia się dzięki Surface Laptop 4. Surface Laptop 4 jest elegancki, lekki i smukły. Pracuj wybierając rozmiar, kolor i wykończenie klawiatury. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, nowoczesnemu zarządzaniu urządzeniami i wbudowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Pobierz broszurę informacyjną.
Wszechstronność nowej generacji - Poznaj nowy Surface Pro 7+
Wszechstronność nowej generacji Dzięki naszemu ultralekkiemu urządzeniu 2w1 możesz pracować tak, jak chcesz. Surface Pro 7+ to idealne urządzenie przenośne, możesz je zabrać gdziekolwiek się udajesz. Waży zaledwie 0,77 kg, jednocześnie jest wystarczająco wydajny, by obsługiwać wszystkie aplikacje biznesowe. Porty USB-C® i USB-A umożliwiają ładowanie urządzeń lub podłączanie akcesoriów, które pomogą Ci podczas codziennej pracy. Pobierz broszurę informacyjną.
Pięć powodów, dla których warto posiadać komputer Microsoft Surface w firmie
Surface dla firm jest nie tylko urządzeniem do pracy, to element nowoczesnego środowiska pracy i współpracy od Microsoft. Został zaprojektowany od podstaw w taki sposób żeby idealnie uzupełniał ekosystem oprogramowania stworzony przez MS, pozwalający w pełni korzystać z ogromnych możliwości ekosystemu. Szerokie portfolio urządzeń pozwala dobrać urządzenia do Twoich potrzeb i scenariuszy biznesowych. Inspiracją do tworzenia urządzeń Surface są potrzeby pracowników i metody ich pracy, dzięki czemu na komputerach od Microsoft mogą pracować wydajniej i na swoich warunkach.
Microsoft Teams - jak używać bezpiecznie
Przez ostatni rok liczba użytkowników Microsoft Teams wzrosła pięciokrotnie. Poprzez Teams rozmawiamy, czatujemy, wymieniamy się dokumentami, wspólnie je edytujemy, robimy prezentacje i demonstracje. Zapraszamy do naszych zespołów i kanałów osoby z innych firm. Łatwo wtedy niechcący wpuścić gościa do kanału wewnątrzfirmowego. Ściągnąć dane firmowe na prywatny telefon. Udostępnić dane wrażliwe przez chat. Załadować plik z malware. Technicznie sprawę komplikuje fakt, że Teams używa szeregu technologii do przechowywania i przesyłania danych – OneDrive, Sharepoint, Exchanger. Z drugiej strony obowiązuje nas firmowa polityka bezpieczeństwa i potrzebne są narzędzia, które zapewnią monitoring i ochronę danych w Teams. Jak sobie z tym wszystkim radzić?Jakich narzędzi użyć? Zapraszamy do lektury.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »