Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
AI (Artificial Intelligence)
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
Nowa definicja bezpieczeństwa
SOC dla chmury
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
BYOD
BYOD
Citizen - miniaturowy PDA
Sebastian Górski, 01.11.2003
Citizen zaprezentował najnowsze urządzenie typu PDA (Personal Digital Assistant) o rozmiarach porównywalnych z rozmiarami typowej karty kredytowej.
Nadszedł czas PalmOne
Andrzej Maciejewski, 29.10.2003
Połączenie firm Palm oraz Handspring zostało sfinalizowane. Nowa spółka będzie nosić nazwę PalmOne. Równocześnie akcjonariusze zadecydowali o wydzieleniu i utworzeniu osobnej firmy PalmSource.
Nowe modele PDA firmy Eten
Juliusz Kornaszewski, 29.10.2003
Firma UniCom generalny dystrybutor Eten w Polsce powiększy gamę komputerów PDA. Obok dotychczasowego modelu P600 pojawią się dwa nowe modele pocketów (Eten P300 i P700), podobnie jak P600 wyposażone w telefon komórkowy GSM z funkcją GPRS.
HP przed Palmem
Andrzej Maciejewski, 21.10.2003
Trzeci kwartał przyniósł zmianę na pozycji lidera rynku PDA w regionie EMEA. Według firmy badawczej Canalys.com Hewlett-Packard sprzedaje obecnie więcej urządzeń niż Palm.
Mobilne nowości HP
Daniel Cieślak, 13.10.2003
Firma wykorzystała odbywającą się w Genewie konferencje World Telecom 2003 do zaprezentowania całej serii nowych produktów. Wśród nowości znalazły się m.in. handheldy, notebooki, tablet PC oraz drukarki. Cechą wspólną wszystkich premierowych produktów jest zastosowanie w nich technologii, umożliwiających korzystanie z bezprzewodowych sieci oraz protokołu Bluetooth.
Nowości Della
Daniel Cieślak, 26.09.2003
Dell jest kolejnym producentem sprzętu domowego, który zamierza zdobyć silną pozycję na lukratywnym rynku elektroniki użytkowej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma zaprezentowała wczoraj całą serię nowych produktów - znalazły się wśród nich telewizor LCD, projektor, przenośny odtwarzacz audio oraz nowy handheld z serii Axim. Przedstawiciele koncernu zapowiedzieli również uruchomienie własnego internetowego serwisu muzycznego.
PDA według Della
Andrzej Maciejewski, 25.09.2003
Nasz debiut na rynku komputerów naręcznych był sukcesem, ale ten segment przez dłuższy czas nie będzie dla nas atrakcyjny - twierdzi szef amerykańskiego koncernu.
"Pecet" w kieszeni
Daniel Cieślak, 23.09.2003
Firma Antelope Technology zaprezentowała urządzenie, które wygląda jak przenośny twardy dysk, lecz jest w pełni funkcjonalnym komputerem PC - wystarczy podłączyć do niego wyświetlacz, zasilacz i klawiaturę. Modular Computing Core pracuje pod kontrolą systemu Windows XP.
Odświeżony Tungsten T
Daniel Cieślak, 23.07.2003
Koncern Palm zaprezentował zmodernizowaną wersję handhelda Tungsten - oznaczoną symbolem T2. Według przedstawicieli firmy, urządzenia jest teraz bardziej multimedialne i bardziej wydajne (ma dwa razy więcej pamięci RAM - 32 MB).
Sun inwestuje w telefony
Computerworld, 04.07.2003
Sun Microsystems kupił firmę Pixo, producenta oprogramowania do dystrybucji aplikacji i zarządzania treścią.
Nowy Windows Mobile 2003
Robert Milewski, 24.06.2003
Debiut kolejnego już systemu operacyjnego to nie tylko element strategii promocyjnej Microsoftu mającej przynieść wzrost popularności urządzeń przenośnych. Firma stara się osłabić pozycję jej największego konkurenta, systemu PalmOS.
Nowy system Microsoftu
Daniel Cieślak, 11.06.2003
23 czerwca Microsoft wprowadzi na rynek najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego dla urządzeń przenośnych - Pocket PC 2003, poinformowały źródła zbliżone do firmy. Tego samego dnia na rynek mają również trafić pierwsze handheldy wykorzystujące ten system.
Mega-handheld
Arkadiusz Piasek, 12.05.2003
Jeszcze w tym miesiącu NEC zamierza wprowadzić na rynek urządzenie o nazwie MobilePro 900, łączące w sobie cechy mininotebooka i handhelda.
Nowości Palma
Daniel Cieślak, 24.04.2003
Firma wprowadziła właśnie na rynek dwa nowe, zapowiadane już dość dawno, palmtopy: Zire 71 oraz Tungsten C. Pierwszy potafi odtwarzać pliki MP3, pliki wideo, ma też wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny. Drugi to produkt dla profesjonalnych użytkowników, wyposażony m.in. w obsługę bezprzewodowych sieci.
Mobilna poczta w WP
Arkadiusz Piasek, 16.04.2003
Portal Wirtualna Polska poinformował o udostępnieniu usługi o nazwie mPoczta, mającej ułatwić korzystanie z poczty elektronicznej za pośrednictwem telefonów komórkowych, palmtopów i innych urządzeń przenośnych.
Darmowe kanały i WWW offline w palmtopie
Juliusz Kornaszewski, 21.03.2003
Firma RedFish opracowała nową wersję oprogramowania pozwalającego na zapisywanie danych ze stron WWW do komputerów typu PDA. Dzięki temu strony internetowe można przeglądać offline, a dodatkowo korzystać z kiludziesięciu krajowych kanałów tematycznych.
Wraca sprawa Graffiti
Jarosław Ochab, 26.02.2003
Xerox zwrócił się sądu z wnioskiem o nakaz wstrzymania sprzedaży urządzeń PDA marki Palm.
Pancerny handheld
Daniel Cieślak, 09.02.2003
Na rynek trafił właśnie nietypowy handheld amerykańskiej firmy Tripod Data Systems. Nietypowy, bo... pancerny - urządzenie wyposażono w specjalną, wzmocnioną obudowę, która pozwolić ma na wykorzystywanie handhelda w każdych warunkach.
Poprzednia
strona
1
...
98
99
100
101
102
...
105
Następna
strona
Redakcja poleca
Samsung aktualizuje smartfony, które formalnie utraciły wsparcie
Daniel Olszewski
Europa ostrzega Apple - chodzi o USB C z ograniczeniami
Daniel Olszewski
Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
Daniel Olszewski
Definitywny koniec wsparcia dla popularnych smartfonów
Daniel Olszewski
Biblioteka IT
Połączenie stylu i wydajności - Poznaj Surface Laptop 4
Od rozmów wideo w domu po wirtualną współpracę w biurze - Twoja praca wyróżnia się dzięki Surface Laptop 4. Surface Laptop 4 jest elegancki, lekki i smukły. Pracuj wybierając rozmiar, kolor i wykończenie klawiatury. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usprawnionemu wdrożeniu, nowoczesnemu zarządzaniu urządzeniami i wbudowanym zabezpieczeniom opartym na chmurze. Pobierz broszurę informacyjną.
Wszechstronność nowej generacji - Poznaj nowy Surface Pro 7+
Wszechstronność nowej generacji Dzięki naszemu ultralekkiemu urządzeniu 2w1 możesz pracować tak, jak chcesz. Surface Pro 7+ to idealne urządzenie przenośne, możesz je zabrać gdziekolwiek się udajesz. Waży zaledwie 0,77 kg, jednocześnie jest wystarczająco wydajny, by obsługiwać wszystkie aplikacje biznesowe. Porty USB-C® i USB-A umożliwiają ładowanie urządzeń lub podłączanie akcesoriów, które pomogą Ci podczas codziennej pracy. Pobierz broszurę informacyjną.
Pięć powodów, dla których warto posiadać komputer Microsoft Surface w firmie
Surface dla firm jest nie tylko urządzeniem do pracy, to element nowoczesnego środowiska pracy i współpracy od Microsoft. Został zaprojektowany od podstaw w taki sposób żeby idealnie uzupełniał ekosystem oprogramowania stworzony przez MS, pozwalający w pełni korzystać z ogromnych możliwości ekosystemu. Szerokie portfolio urządzeń pozwala dobrać urządzenia do Twoich potrzeb i scenariuszy biznesowych. Inspiracją do tworzenia urządzeń Surface są potrzeby pracowników i metody ich pracy, dzięki czemu na komputerach od Microsoft mogą pracować wydajniej i na swoich warunkach.
Microsoft Teams - jak używać bezpiecznie
Przez ostatni rok liczba użytkowników Microsoft Teams wzrosła pięciokrotnie. Poprzez Teams rozmawiamy, czatujemy, wymieniamy się dokumentami, wspólnie je edytujemy, robimy prezentacje i demonstracje. Zapraszamy do naszych zespołów i kanałów osoby z innych firm. Łatwo wtedy niechcący wpuścić gościa do kanału wewnątrzfirmowego. Ściągnąć dane firmowe na prywatny telefon. Udostępnić dane wrażliwe przez chat. Załadować plik z malware. Technicznie sprawę komplikuje fakt, że Teams używa szeregu technologii do przechowywania i przesyłania danych – OneDrive, Sharepoint, Exchanger. Z drugiej strony obowiązuje nas firmowa polityka bezpieczeństwa i potrzebne są narzędzia, które zapewnią monitoring i ochronę danych w Teams. Jak sobie z tym wszystkim radzić?Jakich narzędzi użyć? Zapraszamy do lektury.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »