Computerworld.pl
Konferencje
Okiem Prezesa
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Badanie AudIT
Biblioteka IT
TOP200
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
×
Szukaj
Konferencje
Wiadomości
CIO Executive
Podcasty
Okiem Prezesa
Wywiady
Badanie AudIT
Biblioteka IT
Praca w IT
Tematy
Agile
Aplikacje Biznesowe
Bezpieczeństwo
Big Data
Cloud Computing
DataCenter
GDPR/RODO
SDN
Sieci
Smart City
Praca w IT
Przemysł 4.0
Digital Leaders
Strefy tematyczne
ERP w chmurze
Nowa definicja bezpieczeństwa
IBM BUSINESS AUTOMATION WORKFLOW
Cloudera Data Platform - hybrydowa platforma danych
Raportowanie ESG - wszystko, co trzeba wiedzieć
TD Synnex - Space For Balance
TOP200
Archiwum
Newslettery
Strona główna
Centrum tematyczne
Aplikacje Biznesowe
Aplikacje Biznesowe
Tworzenie aplikacji Java na telefony Nokia
Józef Muszyński, 26.11.2002
Tematem wiodącym drugiej edycji Konferencji Polskich Twórców Oprogramowania i Aplikacji, zorganizowanej w listopadzie przez firmę Nokia Poland, było tworzenie aplikacji Java na telefony Nokia.
SAP: duży popyt na mały system
Jarosław Ochab, 19.11.2002
W tym roku już ponad 50 firm zdecydowało się na zakup oferowanego przez SAP Polska systemu wspomagającego zarządzanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Uaktualniona Opera dla Linuksa z FreeBSD
Józef Muszyński, 19.11.2002
Opera Software uaktualniła swoją przeglądarkę dla Linuksa na platformy Intel i PowePC, dodając jednocześnie nowy port dla wariantu Uniksa FreeBSD.
Piąta Optima
Jarosław Ochab, 14.11.2002
CDN rozpoczął sprzedaż kolejnej wersji pakietu wspomagającego zarządzanie dla małych i średnich firm. Nowością jest moduł CRM.
Process4E partnerem QPR Software
Anna Machol, 08.11.2002
Firma konsultingowa Process4E została partnerem QPR Software, fińskiej firmy specjalizującej się w oprogramowaniu do zarządzania procesami biznesowymi.
mySPRINT w Mokate
Jarosław Ochab, 06.11.2002
Producent kawy będzie korzystał w prekonfigurowanej wersji mySAP.com dla średnich przedsiębiorstw. Wdrożenie prowadzi Business Consulting Center.
Elektrownia Kozienice ogłosi przetarg na system ERP
Jarosław Ochab, 22.10.2002
Warszawska spółka 4pi zakończyła audyt informatyczny w Elektrowni Kozienice SA. Był to etap przygotowań do zapowiadanego od połowy roku wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego.
Dobrze poinformowana elektrownia
Jarosław Ochab, 17.10.2002
W Elektrowni Bełchatów SA od września trwa wdrożenie Systemu Informowania Kierownictwa (SIK). Projekt prowadzi warszawska spółka Mineral Midrange - partner firmy Cognos w Polsce.
Navision chce podwoić liczbę partnerów
Jarosław Ochab, 14.10.2002
Microsoft zamierza wzmocnić pozycję rynkową Navision w Polsce, poszerzając kanał sprzedaży systemów ERP tej marki. W przyszłym tygodniu firma rozpocznie rozmowy z integratorami i dostawcami oprogramowania wspomagającego zarządzanie.
Przeglądarka Phoenix Mozilla
Józef Muszyński, 11.10.2002
Grupa projektowa open sorce Mozilla utworzona przez Netscape (mozilla.org), udostępniła szybszą wersję swojej przeglądarki open source pod nazwą Phoenix 1.0.
Testowanie kompatybilności z Liberty Alliance
Józef Muszyński, 04.10.2002
Sun udostępnił narzędzie open source dla projektantów oprogramowania, pozwalające na rozpoczęcie testowania aplikacji tożsamości sieciowej używających specyfikacji Liberty Alliance.
SKID w dystrybucji
Jarosław Ochab, 30.09.2002
MacroSoft wdroży zintegrowany system wspomagający zarządzanie w spółce SICK. Firma ta, należąca do niemieckiego koncernu SICK AG, jest czołowym na polskim rynku dystrybutorem urządzeń automatyki przemysłowej: fotokomórek, systemów zabezpieczeń i czytników kodów.
'Prawdziwa' przeglądarka dla Palm OS
Jarosław Ochab, 18.09.2002
Firma PalmSource udostępniła producentom urządzeń PDA nową przeglądarkę internetową dedykowaną dla systemu Palm OS 5. Oprogramowanie znajdzie zastosowanie w najnowszych modelach palmtopów, których premierę zapowiadają Sony, Handspring i Palm.
Pierwsza iScala w Polsce
Jarosław Ochab, 13.09.2002
Oddział francuskiej firmy FM Logistic jako pierwszy w Polsce będzie korzystał z wprowadzonego na rynek w czerwcu systemu wspomagającego zarządzanie iScala 2.1.
GEAC będzie oferować systemy ERM
Jarosław Ochab, 12.09.2002
Kanadyjski Geac włączy do swojej oferty produkty przejętej za ponad 40 mln USD firmy Extensity. Ta amerykańska spółka tworzy zautomatyzowane rozwiązania klasy ERM (Employee Relationship Management).
Oracle w Polpharmie
Szymon Augustyniak, 30.08.2002
W połowie sierpnia 2002r. podpisana została umowa na wdrożenie aplikacji z Oracle E-Business Suite (EBS) w Polpharmie. Partnerem wdrożenia u potentata na polskim rynku farmaceutycznym będzie Prokom Software.
Wielka paszportyzacja
Szymon Augustyniak, 26.08.2002
ComputerLand podpisał wartą ponad 15 mln zł umowę z TP S.A. na wdrożenie we wszystkich regionach operatora Programu Konsolidacji Paszportyzacji.
Adobe PDF z telefonów komórkowych
Józef Muszyński, 23.08.2002
Firma Adobe Systems udostępniła wersję beta programu Acrobat Reader dla systemu operacyjnego Symbian.
Poprzednia
strona
1
...
111
112
113
114
115
...
122
Następna
strona
Redakcja poleca
2023 - bezpieczeństwo, chmura i zeroemisyjność
Grzegorz Stech
Smart retail w 2023
Grzegorz Stech
NVIDIA zaprezentowała systemy H100 and Quantum-2
Anna Ładan
OpenAI trafi do pakietu biurowego Microsoft Office
Daniel Olszewski
Wydarzenia
Zarejestruj się
RPA&AI Tech Forum 2023
Zarejestruj się
Konkurs - Best in RPA
Biblioteka IT
Jak system ERP może pomóc zoptymalizować łańcuch dostaw w dobie rosnących cen?
Ostatnie dwa lata były trudnym okresem dla menedżerów zajmujących się utrzymaniem łańcuchów dostaw. Nie zdążyli oni jeszcze odpowiedzieć na wszystkie wyzwania stworzone przez pandemię, a już muszą radzić sobie z kolejną sytuacją kryzysową na rynku.
ERP w chmurze? Poznaj najnowsze prognozy dla systemów klasy ERP
Globalna digitalizacja biznesu to przede wszystkim zasługa rozwiązań opartych o chmurę. Dotyczy to również systemów ERP, które według najnowszych prognoz Gartnera już w 2024 roku mają być wykorzystywane przez ponad 60% organizacji na całym świecie w postaci ekosystemu aplikacji i technologii.
Robotyzacja procesów - czym jest i dlaczego warto automatyzować powtarzane zadania?
Robotyzacja procesów (RPA) poprzez automatyzację powtarzalnych zadań pozwala pracownikom lepiej skupić się na bardziej wartościowych działaniach. Czym jest robotyzacja procesów? Robotyzacja procesów (RPA — Robotic Process Automation) to zastosowanie botów programowych do automatyzacji powtarzalnych, rutynowych zadań, które do tej pory wykonywali pracownicy merytoryczni. Dlaczego warto automatyzować powtarzalne zadania? Automatyzacja powtarzalnych zadań oszczędza czas i pieniądze. Robotyzacja procesów z wykorzystaniem botów podnosi wartość platformy automatyzacji, ponieważ przyspiesza wykonywanie zadań i pozwala pracownikom skupić się na pracy o wyższej wartości.
Digital Workspace VMware - Przewodnik wraz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania
W dzisiejszych czasach coraz powszechniejszym modelem pracy stała się praca na odległość. W tej sytuacji należy sobie zadać pytanie w jaki sposób pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom bezpieczne stanowisko pracy z dostępem do wszystkich niezbędnych zasobów firmy. Mając na uwadze przyszłość, przedsiębiorstwa będą nieustannie rozwijać model pracy na odległość. Już teraz firmy przechodzą od zwykłego wspierania pracy zdalnej do modelu prawdziwie rozproszonych organizacji, pracujących z dowolnego miejsca. Cyfrowa przestrzeń robocza powinna umożliwiać pracownikom wydajną pracę z dowolnego miejsca, przy użyciu dowolnego urządzenia, aby zapewnić bezpieczny dostęp do potrzebnych aplikacji. Stworzenie odpowiedniej infrastruktury nie tylko zapewnia im możliwość wykonywania pracy, ale daje swobodę i zwiększa efektywność wykonywanych działań oraz wprowadza zupełnie nowy sposób i spojrzenie naprowadzenie działalności. Co należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić produktywną i bezpieczną cyfrową przestrzeń roboczą? Jaka jest właściwa kolejność kroków potrzebnych do wdrożenia? Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »