Wydanie 11/2009, 9 listopada 2009

Prezentacje firmowe

Dynamiczna platforma kasetowa

FujitsuFujitsu PRIMERGY BX900, czyli Dynamic Cube to kompletna infrastruktura serwerowa, która może być dynamicznie konfigurowana, co pozwala na obniżenie kosztów systemu, zwiększając jednocześnie zdolności do elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania w stosunku do systemu IT.

Jak zbudować dobrą infrastrukturę telekomunikacyjną?

NextiraOneRadzimy jak można zbudować elastyczną, optymalną kosztowo i funkcjonalna infrastrukturę telekomunikacyjna, dzięki łączom optycznym i technologii True Carrier Ethernet. Zapoznaj się z raportem opracowanym przez Computerworld przy współpracy firm Ciena i NextiraOne.

Na czym polegają przewagi chmury nad VPS-ami oraz infrastrukturą serwerów dedykowanych

OktawaveNie wiesz jeszcze, która z technologii wymienionych w tytule jest najlepsza dla twojego biznesu? My wiemy, że warto stawiać na chmurę. Poniżej znajdziecie kilka argumentów stojących po stronie instancjiw chmurze zestawionych z innymi powszechnie stosowanymi tradycyjnymi technologiami. Zachęcamy do lektury naszego szczegółowego white papera.

Przegląd oferty Thomas-Krenn.AG

Thomas-Krenn.AGThomas-Krenn.AG produkuje profesjonalne, wysokiej jakości rozwiązania serwerowe, które klienci mogą dostosowywać do swoich potrzeb dzięki naszemu wyjątkowemu konfiguratorowi online. Współpracując z nami, zyskujesz silnego partnera: Jesteśmy jednym z największych producentów serwerów w Niemczech.

Bezpieczeństwo i zarządzanie
Infrastruktura
Testy i porównania
Telekomunikacja
Świat w sieci