Czy wiesz, że platforma do sprawnej komunikacji w chmurze Cloudya od firmy NFON to Twoje nowe źródło przychodów?

Zostań resellerem NFON i zarabiaj na najlepszym rozwiązaniu telekomunikacyjnym dla każdej firmy. Cloudya to prostsze połączenia głosowe, łatwe w obsłudze wideo konferencje i bezproblemowa integracja z systemami CRM oraz narzędziami do współpracy zdalnej.
Dowiedz się więcej o tym, jak Cloudya wspiera rozwój biznesu z materiałów poniżej. Dołącz do sieci partnerskiej NFON i zarabiaj na komunikacji w chmurze!

Głosowa komunikacja biznesowa w chmurze: ogólnoeuropejski trend nabiera tempa...

Badania firm Cavell i MZA pokazują, że firmy coraz bardziej interesują się migracją firmowej telefonii do chmury. Według nich, w 2021 roku w Europie firmy używały około 131 milionów stacjonarnych numerów wewnętrznych. Około 20% z nich, czyli mniej więcej 12 mln, to numery w chmurze....

Dowiedz się więcej

Firmowa komunikacja w chmurze – zalety dla firm i resellerów

Na początku pandemii dziesiątki tysięcy firm musiały błyskawicznie znaleźć rozwiązania, które niemalże z dnia na dzień umożliwiły im wdrożenie pracy zdalnej. Przedsiębiorstwa i instytucje „na szybko” sięgały po narzędzia, które nie zawsze sprawdzają się na dłuższą metę...

Dowiedz się więcej

Poznaj Cloudya – platformę do sprawnej komunikacji w chmurze.

Cloudya umożliwia prostsze połączenia głosowe, łatwe w obsłudze wideo konferencje i bezproblemową integrację z systemami CRM oraz narzędziami do współpracy zdalnej.

Zobacz wideo

Platforma komunikacyjna, która wspiera sukces biznesowy

Pobierz materiał

Jak zostać partnerem NFON

Dowiedz się więcej