Nowa definicja bezpieczeństwa

Jak skutecznie ochronić organizację

Palo Alto Networks od ponad 10 lat realizuje ambitny cel stworzenia nowej platformy bezpieczeństwa. Inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego chronią organizacje przed stale pojawiającymi się, nowymi zagrożeniami i podnoszą poziom bezpieczeństwa. Dzięki takiemu podejściu, firma zdobyła po raz kolejny z rzędu pozycję lidera w 2022 Gartner® Magic Quadrant™ for Network Firewalls.

W miarę jak przedsiębiorstwa migrują do chmury, zespoły bezpieczeństwa muszą zmierzyć się z nowym rodzajem podatności i wymagań sieciowych. Zapory następnej generacji Palo Alto Networks NGFW zabezpieczają zarówno ścieżki dostępu do danych w chmurze jak i bezpośrednio środowisko wdrożone w chmurze. Zapory dostępne w postaci dedykowanych platform sprzętowych (PA), maszyn wirtualnych (VM-series) oraz kontenerów (CN-Series) zapewniają elastyczne i kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa dla nowoczesnych, zwinnych przedsiębiorstw i mogą być stosowane zarówno na brzegu sieci, w lokalnym data center jak również bezpośrednio w chmurze publicznej.

Webinarium

Platforma zabezpieczeń następnej generacji przeciwko najnowszym zagrożeniom

Aby skutecznie chronić się przed współczesnymi zagrożeniami, organizacje potrzebują innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa. Konieczne staje się deszyfrowanie połączeń i wykorzystanie zalet Machine Learning i Deep Learning do analizowania ogromnych ilości danych i blokowania wyrafinowanych ataków na ich jak najwcześniejszym etapie. Czas wykrycia ataku musi być bardzo krótki, a odpowiedź na niego musi się odbywać w czasie rzeczywistym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z VOD, podczas którego przedstawimy praktyczne zalety i przykłady wykorzystania nowych technologii do obrony przed zaawansowanymi atakami.

Nagranie trwa 56 minut. Mogą je Państwo obejrzeć w dowolnej chwili.

Obejrzyj VOD

Materiały dodatkowe

Bezpieczeństwo sieciowe z chmury

Usługi Palo Alto Networks Cloud-Delivered Security Services potęgują korzyści z innych inwestycji w bezpieczeństwo sieciowe. Forrester w ramach badania Total Economic Impact™ rozmawiał z klientami na temat rozwiązań Palo Alto i ich wpływu na strategię bezpieczeństwa. Poznaj najlepsze praktyki i korzyści chmurowych usług bezpieczeństwa

Czytaj więcej

Liczy się każda sekunda

Każdego roku pojawiają się miliony nowych cyberzagrożeń, a organizacje muszą im zapobiec. Palo Alto Networks stworzyło ML-Powered Next-Generation Firewall (NGFW), wykorzystujący uczenie maszynowe, aby blokować nieznane zagrożenia jeszcze szybciej. Zobacz, jak wygrać walkę z czasem

Czytaj więcej

Wirtualne zapory sieciowe Palo Alto Networks serii VM

Poznaj możliwości oceny potencjalnego wpływu finansowego wirtualnych firewalli Palo Alto Networks VM-Series na ich organizacje w raporcie Forrester.

Czytaj więcej

Analiza Gartnera - Zapory sieciowe

Zapory sieciowe ewoluują w kierunku hybrydowym, na rynku pojawiają się ofert typu firewall-as-a-service, a wybór najbardziej odpowiedniego dostawcy stanowi wyzwanie. Gartner ocenia 17 dostawców, aby pomóc liderom ds. bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem dokonać właściwego wyboru dla swojej organizacji. Poznaj nowe funkcje i ulepszenia w ofercie zapór sieciowych.

Czytaj więcej