Jeżeli nie widzisz tego maila poprawnie kliknij tutaj
Wiadomości
16 kwietnia 2024
5G spowalnia, ale nie w Polsce
Globalny rozwój sieci piątej generacji znalazł się w punkcie krytycznym – wynika z najnowszej edycji raportu „5G Readiness Index” publikowanego przez międzynarodową firmę doradczą Kearney. Po raz pierwszy w historii badania w wielu... (więcej »)
Samsung będzie kolejną zagraniczną firmą, która skorzysta z funduszu CHIPS and Science Act
Beneficjantem przejętej przez rząd USA ustawy CHIPS and Science Act stanie się również południowo-koreański gigant technologiczny Samsung. Departament Handlu USA podał kilka dni temu informację, że Samsung otrzyma z tego funduszu kwotę 6,4... (więcej »)
Ta technika rozwiązuje problem ograniczonej wielkości okien kontekstowych obsługujących modele językowe LLM
Problem z dużymi modelami językowymi (LLM) polega na tym, że ich okna kontekstowe mają ograniczoną pojemność. Google twierdzi iż rozwiązało to ograniczenie, opracowując technikę noszącą nazwę Infini-attention. (więcej »)
Threads będzie mógł wysyłać do tej aplikacji wiadomości w trybie DM
Meta pracuje na funkcją DM (Direct Messaging), która pozwoli użytkownikom aplikacji Threads wysyłać w ten sposób wiadomości do użytkowników aplikacji Instagram. (więcej »)
więcej wiadomości »
Biblioteka wiedzy poleca
Nowa, elastyczna koncepcja pracy - pracuj w biurze, w domu lub w podróży
Odkryj rewolucyjną koncepcję elastycznej pracy, która pozwoli Ci pracować w biurze, w domu lub w podróży, zgodnie z Twoimi preferencjami. Nasz whitepaper przedstawia strategie i narzędzia niezbędne do skutecznego wykorzystania modelu pracy... (pobierz »)
Zwinna organizacja IT w erze pracy hybrydowej
Odkryj kluczowe korzyści z tworzenia elastycznych i bezpiecznych miejsc pracy w modelu hybrydowym, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasz przewodnik pomoże Ci: Dostosować się do zmieniającego się otoczenia biznesowego#: Dowiedz... (pobierz »)
praca w IT  |   TOP200  |   wypisz się zamów reklamę »
© Copyright 2024, IDG Poland S.A.
00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/44
tel. +48 (22) 3217800