pcAnywhere 11.0 w sprzedaży

Firma SoftPoint rozszerzyła swoją ofertę o nową wersję programu do zdalnego dostępu Symantec’a - pcAnywhere 11.0. Aplikacja ta pozwala na zdalne korzystanie z odległego komputera oraz przesyłanie plików.

pcAnywhere w wersji 11.0 został wyposażony w narzędzia ułatwiające zarządzanie i rozwiązywanie problemów "z zewnątrz". Są to Task Manager, Command Prompt oraz NT Event Log. Dzięki funkcji Instant Remote Control administrator ma możliwość zdalnego połączenia się z każdym firmowym komputerem, nawet jeśli komputer, z którego się łączy, nie ma aktualnie zainstalowanego programu pcAnywhere. Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, m.in. zabezpieczając komputer przede dostępem niepożądanych osób.

pcAnywhere 11.0 jest obecnie dostępny tylko w angielskiej wersji językowej, wersja polska spodziewana jest na jesieni. Sugerowana cena detaliczna netto poszczególnych wersji wynosi:

- pcAnywhere 11.0 Host&Remote 307,80 EUR

- pcAnywhere 11.0 Host&Remote upgrade 156,91 EUR

- pcAnywhere 11.0 Host 181,05 EUR

- pcAnywhere 11.0 Host upgrade 94,15 EUR.

Więcej informacji:

http://www.softpoint.com.pl

Zobacz również:

  • Starlink dla pojazdów mobilnych
  • Jak zabezpieczać systemy OT
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200