itelligence z kontraktem za ponad milion złotych

W wyniku zakończonego postępowania przetargowego firma itelligence będzie odpowiadać za utrzymanie i wsparcie zintegrowanych systemów SAP w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wartość umowy, która obowiązuje do końca 2010 roku to prawie 1,15 mln zł.

Zgodnie z warunkami podpisanej umowy itelligence będzie odpowiedzialne za obsługę systemu SAP R/3 w wersji 4.6c w zakresie m.in. rachunkowości finansowej i zarządczej, zarządzania majątkiem trwałym i finansowym oraz HR. Zakres usług świadczonych przez itelligence w obszarach SAP Enterprise Support oraz SAP Application Support obejmie m.in. usługi związane z aktualizacją, zmianami konfiguracji oprogramowania oraz usuwaniem błędów i modyfikacjami systemu zgodnie ze zmianami legislacyjnymi. Na mocy kontraktu konsultanci itelligence będą również m.in. doradzać w zakresie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych związanych z użytkowaniem systemu SAP. Pod koniec każdego miesiąca firma ma przygotowywać szczegółowy raport związany m.in. pojawiającym się problemom. Ma on stanowić podstawę planowania strategii rozwoju zintegrowanego środowiska IT w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Według przedstawicieli funduszu o wyborze oferty itelligence zdecydowały przede wszystkim wcześniejsze doświadczenia konsultantów i referencje tej firmy.

Czytaj też:

Kolejny projekt Sygnity dla UE

CD Projekt i Optimus teraz razem

T-Systems przejmie hosting od SAP

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200