itelligence outsourcinguje SAP R/3 w branży FMCG

Spółka itelligence zajmie się outsourcingiem jednego modułu systemu SAP R/3 - HR (kadry i płace) w polskim oddziale międzynarodowej firmy z branży FMCG. Zleceniodawca nie wyraził zgody na ujawnienie s...

Spółka zajmie się outsourcingiem jednego modułu systemu SAP R/3 - HR (kadry i płace) w polskim oddziale międzynarodowej firmy z branży FMCG. Zleceniodawca nie wyraził zgody na ujawnienie swoich danych. Zdalna administracja modułu HR rozpocznie się od kwietnia br., kiedy itelligence zakończy jego wdrożenie. W ramach umowy warszawska spółka w Centrum Systemów Informatycznych w Tarnowie Podgórnym (k. Poznania) zorganizuje dla swojego klienta Help-Desk dla rozwiązań SAP.

itelligence, jako jedyna firma w Polsce posiada certyfikat outsourcingowy systemu SAP. W listopadzie ub.r. itelligence uzyskała we współpracy z SAP status partnerski VAR, dzięki czemu ma możliwość sprzedaży licencji na oprogramowanie SAP i świadczenia usług powdrożeniowych. Współpraca z Centrum Systemów Informatycznych, umożliwiła spółce uzyskanie dwóch tytułów rozszerzających status SAP Outsourcing Partner, a mianowicie SAP Channel Partner - Hosted Solutions i SAP Hosting Partner.

Zobacz również:


×