elta Kombi: LCD z DVD

Firma wprowadziła do sprzedaży modele elta Kombi LCD, będące jednocześnie odbiornikiem telewizyjnym, odtwarzaczem DVD i monitorem komputerowym.

Urządzenie posiada pełnozakresowy tuner TV, a za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza DVD można odtwarzać filmy z płyt. Możliwe jest także oglądanie filmów i zdjęć nagranych na kartach pamięci SD. elta Kombi LCD odtwarza formaty CD, DVD, DivX, MP3, JPEG oraz posiada menu w języku polskim.

Linia elta Kombi LCD obejmuje trzy modele:

-elta 15NSD (panel o wymiarach 374 x 365 x 60 mm i ekran 15") w kolorze srebrnym

-elta 19NSD (panel o wymiarach 498 x 482 x 70 mm i ekran 19") w kolorze srebrnym

-elta 19WBD (panel o wymiarach 500 x 370 x 70 mm i panoramiczny ekran 19") w kolorze czarnym

elta Kombi LCD zostało zaprojektowanie nie tylko jako sprzęt do użytku domowego, ale także jako urządzenie przenośne. Produkt można podłączyć do sieci oraz do gniazda 12 V, co pozwala na korzystanie z urządzenia w przyczepie kempingowej, domku letniskowym, na jachcie, a nawet w samochodzie poprzez gniazdo zapalniczki. W zestawie z produktem znajduje się uniwersalny, wielofunkcyjny pilot, a sterowanie możliwe jest również poprzez przyciski na panelu telewizora. elta Kombi LCD można postawić na stoliku lub na półce, a także powiesić na ścianie. Specjalny uchwyt umożliwi łatwy transport i przenoszenie sprzętu.

Zobacz również:

  • IPS, OLED, mini-LED czy QLED - jaka matryca do pracy?
  • Technologie, które miały być wieczne, a zostały zapomniane
elta Kombi:  LCD z DVD

Parametry techniczne elta Kombi LCD

Wszystkie modele elta Kombi LCD montowane są w Szczecinie.

Ceny:

elta 15NSD - 1339 zł;

elta 19NSD - 1569 zł;

elta 19WBD - 1659 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200