eSky - tanie loty, ale czy udane?

Jak przekonuje eSky, klient może wyszukiwać w tym miejscu lotów, hoteli i podróży. Czy są atrakcyjne okazje?

eSky / Fot. Materiały własne

eSky / Fot. Materiały własne

Platforma do rezerwacji biletów eSky cieszy się dużą popularnością w Polsce. Zapewnia wygodę obsługi, w tym oferuje aplikacje mobilne na iOS i Androida. Tanie loty? Okazje? Kody rabatowe? Tak, zdecydowanie eSky oferuje tego typu możliwości i opcje.

Tanie loty i okazje w eSky

Platforma obsługuje już 150 mln użytkowników i 50 krajów. Mamy tutaj ponad 950 linii lotniczych oraz 1,3 mln hoteli. Do tego eSky chwali się, że ma ponad 15 lat doświadczenia na rynku. Firma zdążyła się już dowiedzieć i przekonać, co się sprawdza, a co nie.

Zobacz również:

  • Microsoft integruje Bing z generatorem obrazów DALL-E

Sprawdź: DisplayPort

ESky nastawiona jest na samoobsługę, ale zdarza się, że coś pójdzie nie tak. Co wtedy? Czy i jak można dodzwonić się do eSky? Firma niestety utrudnia kontakt klientom. W sieci wiele osób szuka możliwości kontaktu telefonicznego i numeru na infolinię, ale bezskutecznie. Serwis stawia na bardzo rozbudowane FAQ, wyszukiwarkę pytań i odpowiedzi, a także ma formularz kontaktowy.

Jak dodzwonić się do eSky

To niestety niemożliwe. Platforma, pewnie na podstawie doświadczeń, nie prowadzi infolinii i kontaktu telefonicznego. To zrozumiałe - do serwisu dzwoniłoby pewnie wiele osób z tymi samymi pytaniami. Mamy więc bardzo rozbudowaną bazę informacji i wiedzy, w której znajdziemy odpowiedzi na mnóstwo pytań.

Zobacz: Konwerter MP3

Przykłady: co zrobić, gdy lot został odwołany? Jak zrezygnować z lotu lub zmienić datę? Jakie są zasady podróżowania po świecie i dokąd mogę podróżować? Czy potrzebny mi test na Covid-19 przed wylotem? Jak otrzymać zwrot za bilet? Naprawdę trudno znaleźć pytanie, które dotyczy przelotów i rezerwacji, i które nie miałoby tutaj swojej odpowiedzi.

Jeśli więc interesują nas tanie loty i chcemy kupować bilety na samolot albo rezerwować hotele, eSky sprawdza się świetnie. Z drugiej strony polecamy też Skyscanner, jako kolejną dobrej jakości porównywarkę lotów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200