Został tydzień na zgłoszenie się do Deloitte Technology Fast 50

Polskie firmy dominują w rankingu od wielu lat, a jednocześnie mogą pochwalić się bardzo imponującym wzrostem przychodów.

Został tydzień na zgłoszenie się do Deloitte Technology Fast 50

Jak co roku, Deloitte Technology Fast 50 ma na celu wskazanie dynamicznie rozwijających się firm oraz promocję dynamicznych, niezależnych spółek. Polska może w konkursie pochwalić się wieloma sukcesami. Od 2000 roku, firmy z naszego kraju aż sześciokrotnie miały największy, procentowy udział w rankingu. Kolejne miejsca należą do firm z Czech i Węgier.

Do poprzedniego rankingu trafiło aż 27 rodzimych firm, z których 22 zostały wyróżnione w kategorii głównej. Polskie spółki stanowiły 45% wszystkich spółek obecnych w zeszłorocznym rankingu, a dwie z nich – Goclever oraz Sky.pl – zakwalifikowały się do „Wielkiej Piątki”. Imponującym wynikiem może pochwalić się także krakowska firma Softhis, która awansowała z 29 miejsca (rok 2012) na miejsce 3 w rankingu.

Zobacz również:

  • Australijskie firmy skarżą się na wolny internet i brak specjalistów IT
  • Computerworld 11-12/2020 - środowisko pracy po pandemii
  • Liczba smart urządzeń wzrosła ponad dwukrotnie w czasie pandemii Covid-19

Ponowny udział Softhis w rankingu Deloitte okazał się doskonałą okazją do budowania wizerunku przedsiębiorstwa i większego zainteresowania naszą ofertą. Myślę, że w naszym przypadku bardzo ważne było pokazanie, że polski rynek IT to nie tylko wielkie firmy informatyczne, ale również znakomite i innowacyjne software house-y, takie jak Softhis” – mówił Łukasz Rzepeck, Prezes Zarządu Softhis.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronach internetowych Deloitte. Tam też znajduje się formularz rejestracyjny umożliwiający zgłoszenie własnej firmy (wymagana rejestracja).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa siedemnastego lipca, a udział w konkursie jest bezpłatny. Zwycięzców poznamy w październiku tego roku.


TOP 200