Zorganizowano konkurs promujący wykorzystanie Internetu wśród małych firm

Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw zorganizowała konkurs na projekt działalności niewielkiej firmy wykorzystującej jako podstawę funkcjonowania Internet. Koszt projek...

Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw zorganizowała konkurs na projekt działalności niewielkiej firmy wykorzystującej jako podstawę funkcjonowania Internet. Koszt projektu nie może jednak przekraczać 25 tys. zł i musi być możliwy do zrealizowania w ciągu 12 miesięcy. Organizatorami konkursu są również Europejski Fundusz Leasingowy oraz firmy Microsoft, Hewlett-Packard i Intel.

Konkurs ma promować ideę wykorzystania Internetu jako platformy biznesowej wśród małych firm, ale także osób prywatnych. W przeciwieństwie do tzw. inkubatorów, będzie on wspierał rozwój firm z tradycyjnych branż. Pomysły można zgłaszać do 1 października br. na stronie www.twoj-ebiznes.pl lub na stronach internetowych organizatorów.

Jury konkursu złożone z przedstawicieli organizatorów do 15 listopada br. wyłoni zwycięzcę, który otrzyma nagrodę w wysokości 25 tys. zł. na rozpoczęcie projektu, a po roku działalności kolejne 25 tys. zł na jego rozwój. Autorzy pierwszych trzech projektów otrzymają również komputery wraz z oprogramowaniem, a pierwsza dwudziestka będzie miała możliwość zakupu sprzętu i oprogramowania na preferencyjnych warunkach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200