Zobacz na co możesz wydać zwrot z Urzędu Skarbowego

Dla wielu początek roku oznacza dodatkowe pieniądze - zwrot nadpłaconego podatku. Przedstawiamy pomysły Amerykanów na zagospodarowanie dodatkowej gotówki przekazanej im na konto przez fiskusa.

Pieniądze ze otrzymane od Urzędu Skarbowego można schować w skarpecie, wpłacić na lokatę, zainwestować na giełdzie... Można je też wydać na gadżety elektroniczne. Zobacz, co jest modne w Stanach Zjednoczonych, a - przy tak niskim kursie dolara - również bardzo tanie dla nas.

Klawiatura Optimus Maximus

Posiada ona 117 klawiszy. W najbardziej rozbudowanej wersji klawiatury Optimus Maximus pod każdym z klawiszy umieszczono oddzielny wyświetlacz OLED o rozdzielczości 48 x 48 pikseli. Każdy ekran może wyświetlić dowolny obrazek w 65,5 tys kolorów.

Zobacz na co możesz wydać zwrot z Urzędu Skarbowego

Klawiatura Optimus Maximus

Dołączone oprogramowanie pozwala zaprogramować każdy z klawiszy z osobna. Układ klawiatury może się zmieniać w zależności od uruchomionej aplikacji. Optimus Maximus posiada wbudowany czytnik kart SD, na których przechowywane są właśnie zdefiniowane przez użytkownika układy klawiatury.

Podstawowa wersja klawiatury kosztuje 450 USD. Urządzenie z wyświetlaczami OLED wbudowanymi we wszystkie 117 klawiszy kosztuje trzy razy więcej.

Cyfrowy gramofon

Zobacz na co możesz wydać zwrot z Urzędu Skarbowego

Cyfrowy gramofon Sony

Najnowszy produkt SonyPX-LX300USB - znacznie ułatwi przetworzenie ulubionych utworów zapisanych na płytach winylowych do postaci cyfrowej. Ten w pełni automatyczny, cyfrowy gramofon można podłączyć bezpośrednio do domowego sprzętu grającego. Można również wykorzystać wbudowane złącze USB, podłączyć odtwarzacz do komputera i za pomocą dołączonego oprogramowania przekonwertować posiadane zbiory muzyczne do formatu MP3. Sugerowana cena producenta to 150 USD.


TOP 200