Znamy nominowanych II edycji konkursu Internale 2011

Znamy nominowanych w drugiej edycji konkursu poświęconego komunikacji wewnętrznej i intranetowi - INTERNALE POLAND 2011. Szansę na tegoroczną statuetkę mają miedzy innymi PKO Bank Polski, ING Życie, Wolters Kluwer Polska, Bayer, Cyfrowy Polsat, Orange Customer Service, Wirtualna Polska, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Fundacja PBG czy AT Group.

INTERNALE to konkurs, który dopinguje firmy do podnoszenia profesjonalizmu w działaniach IC oraz zwiększa świadomość w zakresie korzyści wynikających z nowoczesnej komunikacji wewnętrznej i technologii informatycznych. W tym roku konkurs odbywa się po raz drugi. "Zeszłoroczna edycja konkursu pokazała, że w polskiej branży IC drzemie olbrzymi potencjał, i że komunikacja wewnątrz polskich przedsiębiorstw wcale nie odbiega od standardów reprezentowanych przez naszych zagranicznych sąsiadów. Polskie firmy mają się czym pochwalić w tym zakresie, a nasz konkurs jest miejscem, w którym mogą zaprezentować swoje dokonania" - mówi Aleksander Sala, Dyrektor Generalny Internale Poland 2011. Laureatami zeszłorocznej edycji zostały: ING Usługi Finansowe SA, Kompania Piwowarska SA, Urząd Miejski w Gliwicach oraz VB Leasing Polska SA. W tegorocznej edycji konkursu z nadesłanych zgłoszeń jury, w skład którego wchodzą eksperci z zakresu komunikacji wewnętrznej i intranetów, do ścisłego finału wytypowało 25 nominacji. Teraz nominowani powalczą o statuetkę Internala w drugim etapie konkursu, w którym przygotują finałowe prezentacje według wyznaczonych parametrów.

W tym roku wśród nominowanych znaleźli się: w kategorii Najlepszy Intranet 2011 MSP - ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych za projekt "ANG Intranet" i AT Group S.A. za projekt "AT System - racjonalne zarządzanie firmą i jej czasem". W kategorii duże firmy - Bayer Sp. z o.o. za projekt "Intranet @Bayer", BRE Bank S.A za projekt "Intranet BRE Bank nowoczesna platforma komunikacji", Contact Center Sp. z o.o. za projekt "CC Intranet", Carrefour Polska Sp. z o.o. za projekt "Nowy Intranet Pracowników Carrefour Polska", Tebodin Poland Sp.z o.o za projekt "SharePortal - korporacyjny intranet", Telefonia DIALOG S.A. za projekt "DIALOG wewnętrzny - tu zaczyna się komunikacja - wdrożenie nowej DIALOGOWNI - wewnętrznego projektu serwisu informacyjno-społecznego w Telefonii", Totalizator Sportowy Sp. z o.o. za projekt "Intranet Totalizatora Sportowego", Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. za projekt "NAVIGATOR". W kategorii Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe - Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie za projekt "Intranet Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie", Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich za projekt "Panel członkowski Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich służący przechowywaniu wiedzy, informacji i dokumentów oraz wewnętrznej komunikacji - zintegrowany ze stroną intranetową".

Zobacz również:

  • Pierwsza konferencja Apple w tym roku już 8 marca
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych

Natomiast w kategorii Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej 2011 duże firmy - Cyfrowy Polsat S.A. za projekt "Qurier Świętego Mikołaja z Cyfrowym Polsatem", Cyfrowy Polsat S.A. za projekt "Walentynki CP2009", ING Życie S. A. za projekt "Droga 2015" - program komunikacji wewnętrznej w ING Życie, Orange Customer Service Sp. z o.o. za projekt "Centrum Informacji", Orange Customer Service Sp. z o.o. za projekt "Komunikacja dla OCS", PKO Bank Polski S.A. za projekt "Studio telewizyjne PKO Banku Polskiego", TRW Polska Sp. z o.o. za projekt "TRW Tylko Razem Wygramy - wzrost zaangażowania pracowników w okresie zawirowań gospodarczych" i Wirtualna Polska S.A. za projekt "WPKompas - Księga Wartości Wirtualnej Polski". W kategorii: Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe nominowane są z kolei Fundacja PBG za projekt "Wydania specjalne Biuletynu Korporacyjnego Grupy PBG "OGNIWO"" i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego za projekt "Opracowanie systemu oceny efektywności szkoleń". Oficjalne ogłoszenie zwycięzców oraz przyznanie statuetek nastąpi podczas Uroczystej Gali 6 października 2011 r. w Warszawie w czasie kongresu European IC & Intranet Meeting.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200