Znamy datę pojawienia się pierwszej aktualizacji oprogramowania Windows Server 2016

Microsoft ogłosił, że w ostatnim tygodniu września w Orlando (Floryda) na firmowej konferencji Ignite – będącej następcą organizowanej poprzednio przez lata konferencji TechEd - zaprezentuję pierwszy upgrade oprogramowania Server 2016.

Informację taką podał kilka dni temu na swoim blogu Jeff Woolsey (stojący w Microsofcie na czele oddziału Windows Server). Pierwszy upgrade będzie oznaczony symbolem 1709. Nie jest przypadkowy zlepek cyfr, gdyż jest zgodny z przyjętą przez Microsoft metodą znakowania aktualizacji tego oprogramowania. Liczba 17 oznacza, że aktualizacji pojawiła się w 2017 roku, a liczba 09 informuje, że miało to miejsce we wrześniu.

Microsoft zapowiada, że aktualizacje systemu Windows Server będą udostępniane co sześć miesięcy. Nietrudno się więc domyśleć, że kolejny uprage powinien być oznaczony symbolem 1803 (marzec 2018 roku).

Zobacz również:

  • ChatGPT znacząco ułatwia prace agentom nieruchomości w USA
  • Samsung przygotowuje się do udostępnienia nakładki One UI 5.1
  • Najlepsze przenośne aplikacje na Windowsa dla administratorów IT
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200