Zmiany w zarządzie Citrix

Citrix ogłasza zmiany w zarządzie - David J. Henshall ustępuje ze stanowiska, Bob Calderoni został mianowany tymczasowym prezesem i dyrektorem generalnym.

Bob Calderoni, przewodniczący Rady Dyrektorów Citrix, został tymczasowo mianowany dyrektorem generalnym i prezesem firmy. Bob Calderoni zastąpił Davida J. Henshalla, który ustąpił ze stanowiska prezesa i dyrektora generalnego oraz członka zarządu spółki.

Ponad 30-letnie doświadczenie kierownicze w sektorze nowych technologii, w tym siedem lat na stanowisku dyrektora Citrix spowodowało, że Bob Calderoni był naturalnym wyborem na nowe stanowisko. Ma on ogromną wiedzę na temat produktów Citrix, rynków, na których działa firma, jej klientów i kultury organizacyjnej.

Chciałbym podziękować Davidowi za jego wkład w działalność firmy. David doprowadził do kluczowych ulepszeń naszych produktów, a nasze usługi SaaS aktywnie obsługują ponad 11 milionów subskrybentów. Wspierał firmę i naszych pracowników w trakcie pandemii, jak również skutecznie pozycjonował Citrix, by pomagać klientom w utrzymaniu ich działalności biznesowej. Cały zarząd dziękuje mu za jego wkład na przestrzeni blisko 20 lat

— powiedział Bob Calderoni.

Firma nadal będzie koncentrowała się na migracji działalności do chmury i jej produktów na usługi SaaS oraz na rozwiązaniach tworzących bezpieczne, cyfrowe środowisko pracy dla swoich klientów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200