Zmiany personalne w IFS Poland

Nowym prezesem IFS Poland, producenta systemów klasy ERP, został Marek Sobczak, dotychczasowy wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Nowym prezesem IFS Poland, producenta systemów klasy ERP, został Marek Sobczak, dotychczasowy wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Jest on związany z firmą od momentu powstania polskiego oddziału w 1992 r. Zastąpił on Johnny'ego Nilssona (pełniącego obowiązki prezesa IFS Poland przez 4,5 roku), który obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego IFS w Regionie Ameryki Północnej.

IFS Group utworzyła nową centralę regionalną - IFS Central & Eastern Europe (Europa Środkowa i Wschodnia). Ma ona zajmować się rozwojem i zarządzaniem działalnością IFS w tym regionie. Będzie także wspierać lokalne biura poprzez tworzenie Centrów Kompetencyjnych, zarządzanie produktami i marketingiem. IFS CEE, z centralą w Warszawie, przejmie pieczę nad działalnością prowadzoną przez IFS w Polsce, Rosji, Słowenii, Czechach i na Węgrzech.

Prezesem IFS CEE, odpowiedzialnym za rozwój IFS na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, został Piotr Kozłowski, który przez trzy lata, jako członek zarządu i dyrektor zarządzający, kierował działalnością firmy EDS w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200