Zmiany kadrowe w IBS Polska

Dostawca systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, w szczególności firmami dystrybucyjnymi, firma IBS Polska, dokonała zmian z zarządzie oraz zatrudniła nowych menadżerów.

Zgromadzenie Wspólników IBS Polska wprowadziło zmiany w strukturze spółki. Prezesem oddziału polskiego, został przedstawiciel głównego właściciela, IBS. W Polsce jest nim Christina Wagstrom ze Szwecji - dotychczasowy Area Manager na Polskę. Wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym firmy jest współwłaściciel i współzałożyciel firmy, Regina Bisikiewicz. Wiceprezesem - dyrektorem działu marketingu i sprzedaży pozostał Andrzej Krupa, będący również współwłaścicielem i współzałożycielem IBS Polska. Spółka zatrudniła też nowych menadżerów i specjalistów, zwiększając zatrudnienie i poziom fachowości w firmie.

Wśród zatrudnionych ostatnio przez IBS Polska menadżerów są m.in.: Wojciech Majkowski na stanowisku dyrektora działu wdrożeń i Marek Tyma na stanowisku dyrektora ds. rozwoju, organizacji i zarządzania. Wzmocnili oni działy firmy szczególnie wrażliwe na zachodzące procesy zmian.

Zmiany w IBS Polska, rozpoczęte zeszłorocznym ogłoszeniem misji firmy, ukierunkowane są na intensyfikację działań rynkowych. Wiąże się to z planowanym na jesień br., wprowadzeniem do sprzedaży nowej wersji produktu - ASW4.

Firma zapowiada dalszą koncentrację na rynku rozwiązań dystrybucyjnych. Obszarem działań IBS Polska będą trzy obszary: duże i średnie firmy dystrybucyjne, przedsiębiorstwa produkcyjne o rozbudowanej sieci dystrybucji, oraz firmy (wśród nich polskie oddziały firm międzynarodowych), poszukujące oprogramowania dla zarządzania finansami.

Użytkownikom z wymienionych segmentów IBS Polska dostarczy najnowszą - czwartą wersję zintegrowanego oprogramowania ASW, kładącego nacisk na Zarządzanie Łańcuchem Dostaw (SCM), Analizy Biznesowe, Internet i CRM.

IBS Polska

Tel.: (0-71) 324 09 70

Fax: (0-71) 372 67 23

www.ibs.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200