Zmiany kadrowe

Marek Hołyński, Aleksander Lesz, Jacek Jędraszka, Aleksander Kania, Jacek Chmielecki i Tomasza Magdę.

Marek Hołyński, Aleksander Lesz, Jacek Jędraszka, Aleksander Kania, Jacek Chmielecki i Tomasza Magdę.

Marek Hołyński, dotychczasowy prezes oddziału mazowieckiego PTI został nowym prezesem Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Wybrano także Zarząd Główny PTI. Wiceprezesami PTI zostali: Wojciech Kiedrowski, Wiesław Paluszyński, Zdzisław Szyjewski i Marek Ujejski.

Aleksander Lesz, były założyciel Softbanku, obecnie prezes funduszu inwestycyjnego GNA, został nowym członkiem Rady Nadzorczej firmy Software Mind, która w drugiej połowie roku planuje debiut na warszawskiej giełdzie.

Zmiany kadrowe

Jacek Jędraszka

Jacek Jędraszka, dotychczasowy szef , awansował na stanowisko dyrektora Grupy Spółek RRC w Polsce, Czechach, Serbii i na Węgrzech. Radosław Pruchnik zastąpił go na pozycji dyrektora generalnego RRC Poland. Wcześniej był odpowiedzialny za zarządzanie grupą biznesową IBM, Lenovo i InfoPrint.

Aleksander Kania obejmuje stanowisko szefa sprzedaży technologii Oracle do klientów strategicznych. Dotychczas był szefem sprzedaży technologii Oracle do sektora usług finansowych.

Jacek Chmielecki objął stanowisko Channel Director SAP na region Europy Środkowo-Wschodniej w . Będzie koordynował pracę obydwu kanałów partnerskich firmy SAP: Business All-in-One i SAP Business One w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji. Z kolei Paweł Jędrusik został dyrektorem sprzedaży do sektora małych i średnich przedsiębiorstw w SAP Polska. Wcześniej pełnił rolę dyrektora regionalnego w Epicor Software, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań firmy w Polsce, Czechach, Słowacji, Holandii i Belgii.

Tomasza Magdę powołano na stanowisko wiceprezesa zarządu . Wcześniej zajmował on stanowisko dyrektora operacyjnego, pełniąc jednocześnie funkcję prokurenta spółki.


TOP 200