Zmiany kadrowe

Adam Glapiński został nowym prezesem Polkomtela...

Adam Glapiński został nowym prezesem Polkomtela...

Adam Glapiński został nowym prezesem Polkomtela. Zastąpił na tym stanowisku Jarosława Bauca. Adam Glapiński był m.in. wiceprezesem Porozumienia Centrum (partii braci Kaczyńskich), ministrem gospodarki przestrzennej i budownictwa w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego i współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego.

Zmiany kadrowe

Marcin Motel

Marcin Motel został mianowany na stanowisko prezesa zarządu . Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Nojszewskiego. Marcin Motel w ostatnim okresie działał jako niezależny ekspert. Do listopada 2006 r. pełnił zaś funkcję country managera w firmie CA Polska.

Prof. dr hab. inż. Bogusław Ludwik Smólski został dyrektorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Centrum ma być instytucją zarządzającą projektami badawczymi w strategicznych dla Polski dziedzinach. Prof. Bogusław L. Smólski zajmuje się naukowo telekomunikacją, jest specjalistą w zakresie elektroniki mikrofalowej, interferometrii, techniki mikrofalowej oraz techniki urządzeń radiolokacyjnych.

Piotr Chrobot został nowym szefem Symateca w Polsce. Od kwietnia br. firma poszukiwała nowego country managera, po tym jak z tego stanowiska zrezygnował Jarosław Samonek. Do zadań Piotra Chrobota należeć będzie rozwijanie sprzedaży w sektorze klientów biznesowych. Od 1996 r. był on związany z polskim oddziałem firmy Cisco Systems.

Zmiany kadrowe

Bogusław Kułakowski

Bogusław Kułakowski został powołany na stanowisko prezesa zarządu ATM Mobile, która jest firmą zajmującą się wdrażaniem technologii związanych z telefonią mobilną. Jest też właścicielem mPay, wprowadzającej w Polsce system płatności mobilnych. Bogusław Kułakowski ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa ITI Holdings, wcześniej zaś kierował Polską Telefonią Cyfrową.

Zmiany kadrowe

Patrick Flanagan

Patrick Flanagan, prezes zarządu od sierpnia pełni funkcję szefa Grupy S&T w Polsce. Będzie teraz nadzorował także działalność IMG Polska, przejętej w kwietniu br.


TOP 200