Zmiany kadrowe

Zmiany kadrowe

Mirosław Szturmowicz

Mirosław Szturmowicz został prokurentem Prokom Software. Do jego głównych zadań będzie należało przygotowanie planu współpracy Softbanku z Prokomem (ta druga spółka jest obecnie największym akcjonariuszem Softbanku). Zakres pełnomocnictw Mirosława Szturmowicza obejmuje m.in. "opracowanie strategii rozwoju Softbanku na najbliższe trzy lata oraz określenie optymalnej roli tej spółki w Grupie Kapitałowej Prokomu; opracowanie strategii funkcjonowania Softbanku na rynkach finansowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oraz szczegółową analizę sytuacji finansowej spółki". Nieoficjalnie od dłuższego czasu mówi się, że Mirosław Szturmowicz ma zastąpić na stanowisku prezesa Softbanku Aleksandra Lesza.

Jarosław Chudziak został wiceprezesem zarządu w Prokom Soft-ware odpowiedzialnym za nowo utworzony Pion Wdrożeń Projektów Strategicznych.

Marcin Zygmunt, dotychczasowy dyrektor działu sprzedaży Wind Telecom, został wiceprezesem tej firmy odpowiedzialnym za zarządzanie sprzedażą i politykę marketingową.

Paweł Kowalski objął stanowisko dyrektora handlowego w firmie HSF Poland, dystrybutora i importera sprzętu telekomunikacyjnego. Wcześniej był dyrektorem handlowym w firmie Asterix.


TOP 200