Zmiany kadrowe...

...w firmach Telekomunikacja Polska, ABG, Surfland, 7milowy, BCC oraz Bazy i Systemy Bankowe.

Richard Shearer został dyrektorem wykonawczym Grupy TP ds. Rynku Masowego. Ostatnio Richard Shearer był prezesem zarządu BTC Mobile EOOD, spółki prowadzącej działalność pod marką Vivatel na rynku bułgarskim, świadczącego usługi GSM/3G. Dodatkowo w 2006 r. został członkiem zarządu BTC AD, narodowego operatora sieci stacjonarnej w Bułgarii. Wcześniej pracował m.in. w T-Mobile i Empower Interactive.

Krzysztof Groyecki został nowym Dyrektorem Pionu Rozwiązań dla Sektora Opieki Zdrowotnej w ABG. Przed rozpoczęciem pracy w ABG, pracował jako Pełnomocnik Zarządu ds. Opieki Zdrowotnej w Sygnity. Jest również członkiem Rady Nadzorczej firmy 3S - Śląskie Sieci Światłowodowe.

Jacek Banel objął stanowisko dyrektora Działu Sprzedaży Systemów Użytkowych w Surfland. Wcześniej pracował m.in. w EMC Computer Systems Polska i Bull Polska. W Surfland odpowiedzialny jest za sprzedaż systemów ERP oraz aplikacji BPM i BI.

Radomir Rodziewicz został dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie 7milowy. Wcześniej pracował m.in. w Grupie BCC. Tam z kolei dyrektorem ds. współpracy z klientami w regionie Małopolski, Podkarpacia i Górnego Śląska został Jakub Szwejkowski. Z kolei Piotra Adanowicza i Krzysztofa Siwca mianowano na stanowiska menedżerów ds. rozwoju biznesu w BCC.

Sebastian Szczepański objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie Bazy i Systemy Bankowe. Do jego zadań należy m.in. zwiększenie sprzedaży BSB do sektorach ubezpieczeniowego oraz instytucji publicznych, a także rozwój oferty outsourcingu IT.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200