Zmiana taryfy

TP SA poinformowała o podniesieniu opłat abonamentowych i obniżce cen połączeń międzymiastowych.

TP SA poinformowała o podniesieniu opłat abonamentowych i obniżce cen połączeń międzymiastowych. Abonament miesięczny wzrośnie z 30,50 zł (25 plus VAT) do 42,70 zł (35 plus VAT). TP SA wprowadziła również nową usługę dla osób nie korzystających często z telefonów. Dla nich miesięczną opłatę obniżono do 28 zł (23 plus VAT). W tym przypadku każde zrealizowane połączenie będzie naliczane dwukrotnie.

Telekomunikacja Polska SA obniża opłaty za rozmowy międzymiastowe, jednocześnie podwyższając abonament. Od 1 maja połączenia międzymiastowe stanieją o 8%. Jest to już druga obniżka w tym roku. Nie zmienią się natomiast opłaty za połączenia lokalne.

Zobacz również:

Na pocieszenie pozostaje fakt, iż od 1 maja TP SA obniża również opłaty za przyłączenie do sieci z 561,20 zł (460 plus VAT) do 366 zł (300 plus VAT). Niższe będą również opłaty za instalację drugiej linii abonenckiej - 122 zł (100 plus VAT) oraz trzeciej - 1,22 zł (1 plus VAT). Opłatę za przyłączenie urządzenia do sieci będzie można od 1 maja br. rozłożyć na 8 rat (dotychczas na 4).

Abonenci, którzy wykorzystują więcej niż 2000 jednostek taryfikacyjnych miesięcznie, będą mogli na swój wniosek przystąpić do specjalnego systemu rabatowego. Szczegółowe informacje na ten temat będą dostępne w Biurach Obsługi Klientów TP SA od 1 kwietnia br.


TOP 200