Zmiana kierownictwa w Accenture

Agnieszka Kubera objęła stanowisko Country Managing Director i prezeski zarządu w Accenture w Polsce. Jarosław Kroc będzie kontynuował swoją karierę w Accenture, wspierając rozwój praktyki w Europie Środkowo-Wschodniej i jako wiceprezes zarządu w Polsce.

fot. Accenture

Agnieszka Kubera objęła stanowisko Country Managing Director w Accenture w Polsce. Agnieszka dołączyła do firmy w 2006 r. i dotychczas pełniła rolę Products Managing Director w Accenture w Polsce, odpowiadając za sektory: towary i usługi konsumenckie, handel detaliczny i moda, przemysł, motoryzacja, turystyka, lotnictwo, przemysł kosmiczny i obronność, biotechnologia i farmacja. Ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych z obszarem jej specjalizacji, tj. planowaniem strategicznym, business development oraz tworzeniem wysokowydajnych zespołów. Agnieszka Kubera zastąpiła Jarosława Kroca, który będzie kontynuował swoją karierę w Accenture, wspierając rozwój praktyki w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jarosław Kroc rozpoczął pracę w Accenture w 1989 r., specjalizując się głównie w transformacji sektora usług finansowych (bankowość, ubezpieczenia, rynki kapitałowe), pracując dla Klientów w Polsce, a także w Madrycie, Londynie i Berlinie. Od 2002 r. pełnił funkcję Country Managing Director w Polsce.

Zobacz również:

  • Chmurowe wsparcie ciągłości biznesowej
  • App Store zniknie z Chin?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200