"Złoty" Chaintech dla P4

Niedawno na rynku pojawiła się pierwsza płyta Chaintecha serii Apogee (dla AMD), która była przełomem jeśli chodzi o jakość produktów tej firmy. Wydajnością dorównuje czołowym modelom na rynku oraz posiada wiele smaczków w postaci pozłacanych elementów, kabli dla overclockerów, itp. Teraz do oferty dołączył analogiczny produkt z tym, że przeznaczony dla układów Pentium 4.

"Złoty" Chaintech dla P4
Kilka tygodni temu na rynku pojawiła się pierwsza płyta Chaintecha serii Apogee (dla AMD), która była przełomem jeśli chodzi o jakość produktów tej firmy. Wydajnością dorównuje czołowym modelom na rynku oraz posiada wiele smaczków w postaci pozłacanych elementów, kabli dla overclockerów, itp. Teraz do oferty dołączył analogiczny produkt z tym, że przeznaczony dla układów Pentium 4.

Jeśli przegapiliście informacje o modelu Apogee 7VJL dla układów AMD to możecie dowiedzieć się na jego temat więcej z materiału: "24-karatowe płyty Chaintech" (http://www.pcworld.pl/news/news.asp?id=36078 ).

Apogee 9EJL1 to płyta dla procesorów Intel Pentium 4, zbudowana w oparciu o chipset i845E. Wyposażenie płyty jest identyczne z tym, które znamy z modelu dla układów AMD. Różnice tkwią w kolorze złączy PCI, pamięci oraz dysków – są one zielone. W modelu 7VJL były żółte. W odmiennych kolorach są też dołączane w standardzie okrągłe przewody dyskowe.

"Złoty" Chaintech dla P4
Bez zmian pozostał moduł CBOX (instaluje się go we wnęce na stacje dyskietek) zawierający 4 porty USB 2.0 oraz gniazda do podłączenia głośników 4.1. W zestawie znajdziemy też słuchawki Body Theater pozwalające na słuchanie dźwięku przestrzennego, pełną dystrybucję Linuxa, oprogramowanie do przetaktowywania wszelkich parametrów systemu z poziomu systemu operacyjnego oraz zintegrowany z płytą kontroler LAN.

Cena płyty powinna oscylować w granicach 160 EUR.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200