Złotówka za przyłączenie do sieci TP SA

Operator zdecydował się zorganizować promocję dla abonentów, którzy uprzednio zrezygnowali z jego usług. Za symboliczną złotówkę osoby te mogą uzyskać ponowne przyłączenie do sieci.

Abonenci, którzy zrezygnowali z usług Telekomunikacji Polskiej na rzecz innego operatora telefonii stacjonarnej mają szansę ponownie korzystać z usług firmy. Do końca 2001 r. za cenę 1 zł klienci tacy mogą zostać ponownie przyłączeni do sieci TP SA. Podłączenie do sieci w TP SA kosztuje obecnie 366 zł (z VAT). Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacanie na czas rachunków telefonicznych przez okres min. jednego roku przed zmianą operatora. Promocja nie dotyczy osób, które musiały zrezygnować z usług TP SA z powodu nieterminowego regulowania należności.

TP SA ma ok. 10 mln abonentów telefonii stacjonarnej. W ostatnim czasie firma straciła kilkadziesiąt tys. klientów na rzecz konkurencyjnych sieci stacjonarnych, takich jak Netia czy Dialog.

Zobacz również:

  • SpaceX dostarczy Starlinki dla autobusów szkolnych
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200