Zen Was uspokoi

Firma Creative poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego, przenośnego odtwarzacza audio Zen Jukebox NX. Został on zaprojektowany z myślą o melomanach aktywnie spędzających czas, a wyposażono go w dysk twardy o pojemności 30 GB.

Zen Was uspokoi
Pozwala to na zapis blisko 8 tys. utworów w formacie MP3 lub WMA. Muzykę do urządzenia możemy przesyłać za pomocą portu USB 2.0.

Postawiono na jak najprostszą obsługę, opierającą się na interfejsie z ikonami i pokrętle sterującym. Dzięki nim możemy w prosty tworzyć oraz edytować listy odtwarzania. Konwersję pomiędzy obydwoma formatami zapewnia oprogramowanie MediaSource dostarczane w komplecie wraz z Zen’em. Ponadto w urządzeniu możemy przechowywać również inne typy danych cyfrowych, jak chociażby zdjęcia, dokumenty czy filmy wideo. Litowo-jonowa bateria wielokrotnego użycia, zapewnia do 14 godzin pracy. Całość uzupełniają słuchawki z magnesami neodymowymi. Z ciekawych opcji warto jeszcze wspomnieć o zegarku z wyłącznikiem czasowym oraz o budziku.

Zobacz również:

  • Polska stanie się wiodącym dostawcą baterii samochodowych

Creative Jukebox Zen NX dostępny jest w cenie 357 USD netto.

Więcej informacji:

http://www.pl.europe.creative.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200