Zdrowo i z nagrodami - akcja LG

Firma LG Electronics zorganizowała akcję, której celem jest zwiększenie świadomości użytkowników w zakresie niebezpieczeństw związanych z długotrwałą pracą przed komputerem. Oprócz akcji uświadamiającej LG przewidziało konkurs w którym internauci mają szansę wygrać firmowe nagrody.

Kampania, która będzie trwała do końca roku 2006, nosi tytuł "Warn and win" i opiera się na stronie internetowejhttp://www.twojepozycje.lge.pl Nagrodą dla użytkowników, którzy aktywnie włączą się w akcję, są monitory firmy LG.

Nieprawidłowe ułożenie ciała podczas pracy z komputerem może prowadzić do wielu, często bardzo poważnych schorzeń. Spędzanie czasu w niewygodnej pozycji ze wzrokiem wlepionym w monitor sprawia, że użytkownicy narzekają na bóle oczu, zaburzenia wzroku, problemy z nadgarstkami czy dolegliwości kręgosłupa. To większość z nas wie, lecz niewielu się tym tak naprawdę przejmuje. Od 13 lutego 2006 roku, pod adresemhttp://www.twojepozycje.lge.pl , działa specjalna strona gdzie żytkownicy mogą zdobyć wiadomości na temat prawidłowej postawy przed komputerem lub informacje o doborze odpowiedniego monitora. We współpracy z Polskim Towarzystwem Okulistycznym opracowano również zestaw wiadomości, dotyczących ochrony wzroku. Nabytą wiedzę użytkownicy mogą wykorzystać w specjalnym konkursie, w którym nagrodami są produkty firmy LG Electronics.

Zobacz również:

  • LG DualUp to monitor zorientowany na produktywność. Czy rzeczywiście tak jest?
  • Apple wkrótce może wycofać się z produkcji paneli mini-LED
  • Dane w służbie pomocy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200