Zdobyć analityczną przewagę

Zastosowaniom Business Intelligence w zarządzaniu nowoczesną organizacją poświęcona będzie konferencja "Competing on Analytics. Business Intelligence dla menedżerów" organizowana przez SAS Institute.

Tematem przewodnim tegorocznej, XV konferencji z cyklu "Forum Biznesowe SAS dla Menedżerów" będzie wykorzystanie najnowszych osiągnięć analityki biznesowej do budowy przewagi konkurencyjnej firmy. Uczestnicy zapoznają się z możliwościami wynikającymi z wdrażania nowych metod zarządzania i rozwiązań systemowych opartych na koncepcji "Competing on Analytics" profesora Thomasa Davenporta.

W prezentacjach poruszone zostaną zagadnienia z obszarów: zarządzanie klientami (Customer Intelligence), zarządzanie finansami (Financial Intelligence), zarządzanie ryzykiem (Risk Intelligence) oraz zarządzanie przepływem i udostępnianie informacji zarządczej (Systemy Informacji Zarządczej). Przewidziane jest wystąpienie Normana Webba, eksperta w dziedzinie Customer Intelligence.

Konferencja odbędzie się 10 kwietnia br. w Warszawie. Computerworld jest jej patronem medialnym. Więcej informacji o programie na stronach: http://www.sas.com/offices/europe/poland/events/forumbiz2008/ .

***

Więcej o zarządzaniu informacją w serwisie www.informationstandard.pl


TOP 200