Zbliża się konferencja liderów biznesu i IT "IBM WebSphere Impact"

W dniach 12-13 września w Pałac Odrowążów w Chlewiskach odbędzie się konferencja liderów biznesu i IT "IBM WebSphere Impact" poświęcona innowacyjnym metodom wykorzystania zaawansowanych technologii w biznesie, w celu usprawnienia działania przedsiębiorstwa i maksymalizacji zysku.

W tegorocznej edycji konferencji będzie uczestniczyć gość specjalny Kerrie Holley, IBM Fellow, Chief Technology Officer, IBM Global Business Services. Kerrie Holley znacząco przyczynił się do rozwoju Service Oriented Architecture, jest jednym z autorów standardowego modelu adopcji architektury SOA “The Open Group Service Integration Maturity Model". Zdaniem Kerriego architektura SOA zmienia aplikacje biznesowe w technologiczne klocki

Lego, dla których jedynie wyobraźnia i umiejętności budowniczego są ograniczeniem w tworzeniu rozwiązań IT.

Zobacz również:

Za innowacyjny wkład w rozwój architektury SOA prezes IBM Sam Palmisano mianował Kerriego tytułem IBM Fellow - najwyższym odznaczeniem technologicznym, jakie można osiągnąć w IBM. Jako Fellow - Holley jest odpowiedzialny za kształtowanie technologii jutra nie tylko dla IBM, ale także działając na rzecz wielu organizacji opracowujących międzynarodowe standardy.

W czasie konferencji będzie też mowa o tym czy i w jaki sposób biznes może wykorzystać urządzenia mobilne, o elastyczności procesów biznesowych oraz tworzeniu i zarządzaniu modułowymi aplikacjami z Java EE 6, Enterprise OSGi i IBM WebSphere Application Server 8.5.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200