Zbliża się konferencja "Informatyzacja przedsiębiorstw czy outsourcing - szansą rozwoju w Unii Europejskiej"

10 marca we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców planujących wdrożyć w firmie nowy lub zmodernizować istniejący system informatyczny. Organizatorami konferencji są Zachodnia Izba Gospodarcza, Kancelaria Prawna Lextra i Enterprise Europe Networks przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Celem konferencji jest propagowanie nowoczesnych technologii w informatyzacji, które mogą wywrzeć znaczący wpływ na wzrost konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw w Unii Europejskiej. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania ekspertów z takich dziedzin tj. IT, Outsourcing, Prawo, Zarządzanie czy Bankowość.

Na Konferencji zaprezentowane zostaną też przykłady wdrożeń zastosowanych w praktyce. Organizatorzy planują także przedstawić informacje na temat innowacji w zakresie technik informacyjnych i komunikacyjnych, a także wsparcia ze strony Unii Europejskiej w ramach programów ramowych i Strategii Europa 2020.

Zobacz również:

  • Apple Wunderlust - iPhone 15 i inne - relacja z premiery
  • Rząd Ghany pracuje nad regulacjami dotyczącymi AI

Konferencja jest skierowana do firm, które stoją przed podjęciem decyzji o wdrożeniu nowego lub modernizacji istniejącego systemu informatycznego. Udział w konferencji jest bezpłatny. Patronem medialnym wydarzenia jest Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200