Zbliża się Commvault Connections21. Dla światowego sektora zarządzania danymi to wydarzenie roku

Materiał promocyjny Już 28 października br. odbędzie się najważniejszy event globalnej branży data services. Commvault Connections21 to nieodpłatne wydarzenie online, na którym nie powinno zabraknąć żadnego profesjonalisty.

Zbliża się Commvault Connections21. Dla światowego sektora zarządzania danymi to wydarzenie roku
Wirtualny, interaktywny event transmitowany będzie na żywo z siedziby Commvault w Tinton Falls i rozpocznie się w czwartek, 28 października 2021 roku, o godz. 15:00 czasu polskiego. Zarejestrowani uczestnicy będą mogli wybierać spośród szeregu anglojęzycznych sesji programowych, z których każda będzie bezcennym źródłem informacji i inspiracji. Paneliści poruszą całe spektrum tematów istotnych dla sektora – od modernizacji systemów bezpieczeństwa danych, poprzez efektywne zarządzanie danymi, mitygację ryzyka ich utraty, aż po odzyskiwanie np. po ataku ransomware. Przewidziano wystąpienia m.in. Sanjay’a Mirchandani’ego, CEO Commvault, innych liderów i inżynierów w szeregach marki, jej partnerów i klientów, a także branżowych ekspertów. Uczestnicy Commvault Connections21 będą również mieli okazję zapoznać się z prezentacjami kompleksowych rozwiązań firmy Commvault skupionych w ramach platformy Intelligent Data Services. Jednym z ciekawszych elementów programu wydarzenia będą indywidualne spotkania online z ekspertami Commvault, zatytułowane "I wish I could ask a Commvault engineer...". Wreszcie, dla uczestników Commvault Connections21 zaplanowano również możliwości networkingowe.

Więcej informacji nt. Commvault Connections21, agenda i lista prelegentów oraz formularz zapisu na wydarzenie znajdują się na stronie: https://www.commvaultconnections21.com.