Zasilacze awaryjne Ever Powerline RT

Ever rozszerzyła swoją ofertę zasilaczy online o serię Powerline RT. Składają się na nią trzy modele UPS-ów o mocy: 1kVA, 2kVA oraz 3kVA. Seria Powerline RT dołączyła do dotychczas oferowanych modeli EVER Powerline o mocy od 6 kVA w górę.

Zasilacze awaryjne Ever Powerline RT
Urządzenia - dysponujące panelem LCD, ekologicznym systemem pracy i regulacją hałasu - są dostępne w biurowej obudowie typu Tower, jak też w przemysłowej wersji Rack. Wszystkie zasilacze wyposażono w wentylatory o zmiennej prędkości działania. W ten sposób urządzenia samoczynnie regulują poziom emitowanego hałasu w zależności od intensywności pracy.

Każdy z modeli Powerline RT skonstruowano w topologii VFI podwójnej konwersji, która umożliwia filtrowanie zakłóceń. Konstruktorzy zastosowali układ o wysokim współczynniku mocy, co pozwala na korygowanie prądu wejściowego AC w zależności od kształtu napięcia sieci zasilającej.

Zobacz również:

  • USB Typu C 2.1 już w sklepach - 240 W ładowanie przez USB-C

Nowe modele UPS-ów oferowane są wraz z oprogramowaniem WinPower. Użytkownik może rozszerzyć konfigurację każdego z nich o sieciową kartę zarządzającą SNMP/HTTP. Sugerowane ceny detaliczne netto poszczególnych modeli wynoszą: 1900 zł (1000VA), 3200 zł (2000VA) oraz 5000 zł (3000VA).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200