Zasilacze APC dla małych firm

APC (American Power Conversion) wprowadza zasilacze Back-UPS CS 325VA i 475VA. Nowe urządzenia z serii CS są przeznaczone dla małych firm i środowisk korporacyjnych, w których nie wymaga się bezobsługowego zamykania systemu oraz ochrony łączy sieciowych.

APC (American Power Conversion) wprowadza Back-UPS CS 325VA i 475VA. Nowe urządzenia z serii CS są przeznaczone dla małych firm i środowisk korporacyjnych, w których nie wymaga się bezobsługowego zamykania systemu oraz ochrony łączy sieciowych.

Oba mają takie same niewielkie obudowy, jak np. niedawno zaprezentowane modele z pełnym zestawem funkcji, tzn. Back-UPS CS 350VA i 500VA.

Zobacz również:

Urządzenia wyposażono w trzy gniazda zasilania wysokim napięciem i jedno gniazdo z ochroną przed przepięciami. Zasilacze mają zintegrowane sterowane funkcje zarządzania akumulatorami. Autotesty i powiadomienia o stanie akumulatora pozwalają na jego wymianę we właściwym momencie. W oba zasilacze wbudowano także funkcję wymiany akumulatora przez użytkownika. Obrazu urządzeń dopełniają alarmy dźwiękowe i wizualne oraz funkcje autodiagnostyki.

Zasilacze objęte są dwuletnią gwarancją. Model Back-UPS CS 325VA jest już dostępny w sprzedaży; jego sugerowana cena dla użytkownika końcowego wynosi 278 złotych netto. Model 475VA będzie wprowadzony do sprzedaży w czerwcu br.