Zarządzanie wydajnością aplikacji

Veritas wprowadził do sprzedaży wersję 7.0 swojego oprogramowania Veritas i3, które zarządza wydajnością aplikacji i kontroluje ich dostępność.

Veritas i3 7.0 konsoliduje zadania zarządzania wielowarstwowymi, heterogenicznymi aplikacjami, udostępniając niezbędny zestaw intuicyjnych i prostych w obsłudze narzędzi do aktywnego monitorowania i rozwiązywania problemów

Zarządzanie wydajnością aplikacji

Produkt jest dostępny w wersjach wspierających różne środowiska produkcyjne, takie jak: i3 for ClarifyCRM, i3 for DB2, i3 for J2EE, i3 for Oracle Applications, i3 for PeopleSoft, i3 for SAP i i3 for Siebel.

Zobacz również:

  • SI pomaga zwalczać przestępczość

Oprogramowanie umożliwia administratorom proaktywne zarządzanie wszystkimi komponentami wpływającymi na dostępność, włączając w to sprzęt (pamięci masowe, serwery, klastry, urządzenia równoważące obciążenie), a także oprogramowanie (systemy operacyjne, bazy danych, aplikacje).

Administratorzy za pomocą tego samego narzędzia zarządzającego rejestrują i odtwarzają przebieg syntetycznych transakcji biznesowych z dowolnej lokalizacji, określają przyczyny niedostatecznej wydajności i dostępności, sugerują środki zaradcze i weryfikują rozwiązania problemów. Szczególne przydatne jest narzędzie Expert Tuning Advice, które oferuje profesjonalne porady w zakresie strojenia aplikacji. Z kolei narzędzie SmartLink potrafi przypisywać fizyczne etykiety do rzeczywistych transakcji, co pozwala rejestrować poziom usług i lokalizować szybko każdą transakcję.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć tutaj.

Oprogramowanie jest już dostępne, a jego cena zależy od liczby procesorów obsługujących aplikacje pracujące w monitorowanym systemie informatycznym. Ceny dla systemu z 4 procesorami wynosi od 9200 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200