Zarządzanie dokumentami z Nashuatec

Euroimpex poszerzył katalog produktów o najnowszy system zarządzania dokumentami - Nashuatec 3205.

Euroimpex poszerzył katalog produktów o najnowszy system zarządzania dokumentami - Nashuatec 3205.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla grup roboczych, firm średniej wielkości lub departamentów większych organizacji. Modułowa budowa pozwala dostosować funkcjonalność systemu, który wraz z dołączonym oprogramowaniem pełni rolę centralnego systemu zarządzania dokumentami.

Zobacz również:

System pozwala na wprowadzenie papierowej korespondencji, umów i kontraktów do elektronicznego obiegu w firmie, a następnie zarządzanie nimi. Dokumenty mogą być przechowywane w wewnętrznym serwerze dokumentów lub przesyłane do dowolnego komputera. Wraz z urządzeniem w pakiecie dostarczane jest oprogramowanie optymalizujące procesy pracy: Nashuatec SmartNet Monitor – do zdalnego monitorowania i zarządzania urządzeniami i wydrukami w sieci – również przez przeglądarkę WWW, Nashuatec ScanRouter – do skanowania i dystrybucji dokumentów elektronicznych, PC-Fax – do zarządzania komunikacją faksową oraz Nashuatec DeskTop Binder – do elektronicznej archiwizacji, zarządzania przepływem oraz do edycji dokumentów.

Nashuatec 3205 skanuje dokumenty z szybkością 42 stron A4 na minutę z rozdzielczością 600 dpi przy 256 odcieniach szarości. Urządzenie funkcjonuje również jako centralna, sieciowa drukarka laserowa. Dokumenty są drukowane na żądanie z szybkością 32 stron A4 na minutę, urządzenie obsługuje formaty papieru od A6 do A3, jest wyposażone w 98 MB pamięci RAM oraz dysk twardy 6 GB. Obsługuje standardy PCL, Adobe PostScript oraz RPCS. Wydruki mogą być wykonane dwustronnie, mogą zostać posortowane, zszyte lub podziurkowane. Dodatkową funkcją jest możliwość druku przez Internet.

Do istotnych funkcji należy również możliwość druku poufnego, ograniczanie dostępu poszczególnym użytkownikom do wybranych funkcji urządzenia oraz monitorowanie i kontrola kosztów eksploatacji w rozbiciu na wiele elementów. Cena urządzenia jest uzależniona od indywidualnej konfiguracji.

Więcej informacji:

http://www.nashuatec.pl


TOP 200