Zaproszenie na seminarium AURORA'2018

Zakład Zarządzania Informatyką, funkcjonujący w ramach Instytutu Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH, organizuje 20 września 2018 roku seminarium AURORA 2018 (AUtomatyzacja i RObotyzacja RAchunkowości), którego hasło przewodnie to: "Od prostej automatyzacji do robotów księgowych i sprawozdawczych".

źródło: SGH.

Seminarium powinno zainteresować przede wszystkim pracowników działów finansowych i sprawozdawczości - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w tym firm świadczących usługi księgowe, w tym centra usług wspólnych - SSC. Organizatorzy zapraszają także te osoby z działów IT, które zapewniają wsparcie w obszarze finansów.

Zaproszeni goście przedstawią podczas seminarium najbardziej praktyczny sposób i możliwą ścieżkę przejścia od prostej automatyzacji do zastosowania na szeroką skalę robotów algorytmicznych w obszarze rachunkowości, a więc księgowości, rachunku kosztów oraz sprawozdawczości.

Zobacz również:

  • Szał inwestycyjny wokół AI. Konkurent ChatGPT może otrzymać 6 mld USD dofinansowania

W trakcie seminarium poruszone zostaną w szczególności takie zagadnienia, jak automatyzacja i robotyzacja procesów zarówno z perspektywy makro (to znaczy całej dziedziny rachunkowości), jak i mikro (czyli pojedynczych przedsiębiorstw).

Podczas całodniowego seminarium AURORA'2018 przedstawione zostaną możliwości automatyzacji i robotyzacji następujących obszarów: księgowanie dokumentów finansowych, zamknięcie okresu, przygotowanie sprawozdania finansowego oraz złożenie sprawozdania finansowego.

Seminarium AURORA'2018 odbędzie się w Warszawie w Sali I budynku C Szkoły Głównej Handlowej mieszczącym się na rogu al. Niepodległości i ul. Madalińskiego (dokładny adres to: al. Niepodległości 128).

Z programem seminarium można się zapoznać tutaj, a rejestracji dokonać na tej stronie.

Patronat medialny nad seminarium, którego pomysłodawcą jest prof. SGH Andrzej Sobczak, objął Computerworld.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200