Zapraszamy na eSzkolenie: pierwsze w Polsce wdrożenie Cisco SDA

Zapraszamy do obejrzenia wykładu nt. pierwszego w Polsce wdrożenia Cisco SDA, stanowiącego kluczowy element portfolio Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA). Szkolenie prowadzone jest przez Roberta Ślaskiego, Głównego Konsultanta ds. Sieci w Atende S.A.

Redakcja Computerworld Polska, wraz z firmą Atende S.A., zaprasza do obejrzenia bezpłatnego szkolenia VOD poświęconego Cisco SDA (Cisco Software-Defined Access), systemowi dostępu definiowanego programowo. W trakcie wykładu uczestnicy zapoznają się z następującymi zagadnieniami:

Zapraszamy na eSzkolenie: pierwsze w Polsce wdrożenie Cisco SDA

  • jak łatwo zarządzać dostępem definiowanym programowo za pomocą scentralizowanego pulpitu;
  • w jaki sposób prosto i szybko przydzielać użytkownikom i urządzeniom w sieciach uprawnienia, które są spójne, bezpieczne, bazują na tożsamości i są zgodne z aktualnymi politykami obowiązującymi w firmie?
  • jak prawidłowo zadbasz o bezpieczeństwo LAN

Zobacz również:

Czym jest Cisco SDA?

Cisco SDA umożliwia użytkownikom pewny i niezawodny dostęp do sieci. Rozwiązanie oparte jest na zautomatyzowanym egzekwowaniu polityk i segmentacji sieci, co znacznie upraszcza zapewnienie bezpiecznego dostępu do sieci użytkownikom i urządzeniom. Automatyzując codzienne zadania, takie jak konfiguracja, udostępnianie i monitorowanie, SDA skraca czas potrzebny na adaptację sieci i rozwiązywanie problemów z tygodni czy miesięcy do zaledwie kilku godzin, istotnie przy tym zmniejszając wpływ zagrożeń.

Zapraszamy na eSzkolenie: pierwsze w Polsce wdrożenie Cisco SDA


TOP 200