Zapraszamy do konkursu Computerworld Best in Cloud

To już ostatnie dni na wzięcie udziału w X konkursie Computerworld BEST IN CLOUD 2022, którego celem jest popularyzacja najbardziej spektakularnych projektów chmurowych oraz rozwiązań chmurowych. Zapraszamy do udziału w 2 częściach konkursu: dla organizacji efektywnie sięgających po rozwiązania chmurowe oraz dostawców usług i rozwiązań chmurowych.

Zapraszamy do konkursu Computerworld Best in Cloud

Wszystkie zgłoszone do konkursu projekty i rozwiązania oceni kilkudziesięcioosobowe Jury. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas X edycji konferencji BEST IN CLOUD 2022. Uzupełnieniem konkursu i konferencji jest raport, stanowiący kompendium wiedzy o rozwoju rynku cloud w Polsce z charakterystyką wszystkich zgłoszonych projektów i rozwiązań.

„Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 12 miesiącach” to część konkursu dla organizacji realizujących dojrzałe projekty chmurowe, mające znaczący wpływ na działalność organizacji i efekty biznesowe. Zgłoszenie udziału w konkursie to forma docenienia zespołu projektowego oraz szansa na promocję i uznanie w środowisku IT.

Zobacz również:

  • Chmura prywatna – opcja warta rozważenia
  • Firma OpenAI rozpisała konkurs bug bounty

Termin nadsyłania ankiet konkursowych przesunęliśmy do 15 kwietnia.

Czekamy na zgłoszenie Twojego projektu!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200