Za Charlesem Phillips’em do Inforu przyszli kolejni

W październiku dyrektorem generalnym firmy Infor został Charles Phillips, były wiceprezes Oracle. Teraz do grona kierowniczego Inforu dołącza kolejnych trzech byłych pracowników Oracla - Duncan Angove, Pam Murphy oraz Stephan Scholl.

Duncan Angove, który w Inforze został prezesem ds. produktów, marketingu i supportu, ostatnio pracował jako dyrektor generalny jednostki Retail Global Business Unit w Oracle. Duncan stworzył tam pierwszy dział globalnego biznesu i zarządzał rozwojem, sprzedażą i marketingiem rozwiązań dla rynku detalicznego.

Pam Murphy po 11 latach pracy w Oracle na różnych stanowiskach operacyjnych i finansowych, została w Inforze starszym wiceprezesem ds. operacji. Natomiast Stephan Scholl, który odpowiadał w Oracle za sprzedaż, rozwój i marketing rozwiązań dla branży użyteczności publicznej został w Inforze wiceprezesem ds. operacji w terenie i będzie zarządzał ze szczebla globalnego sprzedażą, konsultingiem, partnerstwami i kanałem sprzedaży pośredniej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200