ZETO rozszerza współpracę z IBM

Centrum Komputerowe Zakładów Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Łodzi zostało pierwszym w Polsce partnerem IBM w zakresie produktów do zarządzania treścią.

Centrum Komputerowe ZETO SA z Łodzi rozszerzyło zakres współpracy z koncernem IBM. W swojej ofercie będzie teraz posiadać produkty IBM z zakresu Content Management, stając się automatycznie pierwszym polskim partnerem handlowym koncernu w tej dziedzinie. Dotychczas spółka ZETO oferowała pamięci masowe oraz serwery zSeries marki IBM.

Systemy do zarządzana treścią ZETO będzie oferować klientom z sektorów: bankowego, telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego. Oprogramowanie usprawnienia zarządzania dokumentami w procesach obsługi klientów zawiera jednocześnie pewne elementy systemów CRM i zapewnia integracje z tego typu rozwiązaniami, stosowanymi przez dane przedsiębiorstwo. Według analiz Meta Group, rynek oprogramowania typu Content Management dla przedsiębiorstw przekroczy w ciągu trzech najbliższych lat wartość 10 mld USD.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Pierwszą ramową umowę o współpracy z IBM spółka podpisała w 1995 r. ZETO SA posiada tytuł IBM Business Partner i IBM Training Provider.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200