XI World Hosting Days 2015

W dniach 24-26 marca w Niemczech odbędzie się XI edycja World Hosting Days - największe międzynarodowe targi branżowe usług IT. O chmurze obliczeniowej, usługach IT i bezpieczeństwie danych mówić będą m.in. Steve Wozniak, Edward Snowden i Sarah Harrison z WikiLeaks.

W niemieckim Rust, podczas WordHostingDays 2015, będzie można się spotkać z ponad 150 wystawcami z 88 krajów. Celem WHD jest prezentacja najnowszych i najciekawszych rozwiązań technologicznych dotyczących usług IT oraz integracja ekspertów z dziedziny przemysłu hostingowego, cloud computing i data center. Wśród partnerów imprezy są m.in. Microsoft, Dell, HP, Samsung, Citirx, VMWare, Intel, Asus. Targi w ubiegłym roku odwiedziło ponad 4000 specjalistów z branży IT.

Od kilku lat polskim partnerem imprezy jest Beyond.pl. Poznańska firma, która obecnie buduje największe centrum danych w Polsce, przedstawi na niemieckim rynku ofertę pierwszej polskiej publicznej chmury obliczeniowej. „Nasz eksportowy produkt e24cloud będziemy prezentować wraz z ofertą resellingu zasobów w polskich centrach danych dla partnerów zagranicznych” – mówi Rafał Roszak, z Beyond.pl. "Zainteresowanie naszą ofertą już jest pokaźne. Odbiorcy doceniają elastyczność naszej chmury w zakresie konfiguracji i stabilności rozwiązania. Międzynarodowy ranking Cloudharmony lokuje nas obecnie w europejskim TOP 3 bezpiecznych chmur z SLA na poziomie 99,9986%” – dodaje.

Zobacz również:

Wśród tegorocznych gości eventu WHD.global, współtworzonego przez zespół z polskiego centrum danych, są wielkie nazwiska branży IT. Steve Woźniak, współzałożyciel Apple, opowie o początkach powstawania giganta z jabłkiem i o swoim podejściu do cloud computingu. Z kolei twórca popularnego opensource'owego systemu bazodanowego MySQL, Monty Widenius spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób MySQl stał się wszechobecny i po 20 latach od powstania korzystają z niego tacy giganci, jak YouTube, Facebook i Google. Na targach gośćmi specjalnymi będą również prezes Kaspersky Lab Eugene Kaspersky i Edward Snowden.

Dla uczestników z Polski partner targów Beyond.pl zapewnia możliwość darmowej rejestracji podając na: http://, kod: 5H561KC.


TOP 200