Wzorce efektywnego zarządzania IT w sektorze publicznym

Przykłady dobrych praktyk w zakresie zarządzania i organizacji działów IT w jednostkach sektora publicznego to temat seminarium WEKTOR IT organizowanego przez ZUS i SGH.

ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych) oraz Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH (Szkoły Głównej Handlowej) są organizatorami seminarium WEKTOR IT ("Wzorce efektywnego zarządzania IT w sektorze publicznym"), które odbędzie się 26 maja w Warszawie. W jego ramach zostaną przedstawione przykłady dobrych praktyk w zakresie zarządzania i organizacji działów IT. Zaproszeni goście, w sesjach plenarnych i warsztatach, dyskutować będą o tworzeniu i realizacji strategii i architektury IT, zarządzaniu projektami i programami oraz o organizacji zamówień publicznych w obszarze IT.

W wielu organizacjach publicznych działy informatyki nadal traktowane są jako typowe centra kosztów, a nie partner mogący wspomóc tworzenie wartości przy pomocy rozwiązań IT. Stąd powstał pomysł organizacji takiego seminarium, które ma zwrócić uwagę na rolę IT w jednostkach sektora publicznego i możliwości wykorzystania technologii do realizacji pożytecznych i przydatnych celów.

Seminarium odbędzie się 26 czerwca 2014 r. w Szkole Głównej Handlowej (Budynek C, Aula I, Warszawa, al. Niepodległości 128).

Partnerem medialnym tego wydarzenia jest Computerworld.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji online można znaleźć na stronie www.wektorit2014.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200