Wyse Xenith - terminal oparty na oprogramowaniu Citrix

Wyse Xenith to produkt dedykowany dla firm zainteresowanych rozwiązaniami typu cienki klient. To terminal (wirtualny desktop) oparty na technologii Citrix HDX, zapewniający użytkownikom interfejs wyświetlający grafikę o wysokiej rozdzielczości.

Terminal po dołączeniu do sieci nawiązuje łączność z serwerem Citrix XenDesktop, który uruchamia na nim pulpit systemu Windows. Jest to rozwiązanie typu "zero management", co oznacza iż nie wymaga od użytkownika lokalnego konfigurowania czy zarządzania. Nad wszystkim czuwa centralny serwer XenDesktop, który wykrywa wszelkiego rodzaju zagrożenia czy ataki szkodliwego oprogramowania.

Wyse Xenith - terminal oparty na oprogramowaniu Citrix

Terminal podczas pracy pobiera 7 W mocy, a będąc w stanie uśpienia mniej niż 1 W. Urządzenie zawiera gigabitowy port Ethernet oraz interfejsy, do których użytkownik podłącza klawiaturę oraz monitor. Może też opcjonalnie obsługiwać bezprzewodowe połączenia 802.11 a/b/g. Rozwiązanie ma w swojej ofercie dystrybutor produktów Wyse, spółka CONNECT DISTRIBUTION. Cena - ok. 1200 zł.

Zobacz również:

  • Europa zapłaci za kolejne terminale Starlink, które będą instalowane w Ukrainie
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200