Wyróżnienie Intela dla California Computer

California Computer zdobyła tytuł „Dystrybutora roku 2000” przyznany przez Intel Poland Developments.

California Computer zdobyła tytuł „Dystrybutora roku 2000” przyznany przez Intel Poland Developments. Wyróżnienie zostało przyznane za najlepsze na polskim rynku wyniki sprzedaży procesorów, płyt głównych, platform serwerowych i produktów sieciowych Intela.

California Computer współpracuje z ponad 2 tys. partnerów handlowych na terenie całej Polski. Firma intensywnie rozwija dział sprzedaży zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Celem strategicznym na bieżący rok jest zdobycie silnej pozycji w sprzedaży komponentów do budowy serwerów i zwiększenie aktywności na rynku produktów sieciowych i pamięci masowych.

W roku 2000 California Computer uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 273 mln zł, o 46 % więcej niż rok wcześniej. W rankingu TOP 2000 opublikowanym przez tygodnik Computerworld firma zajmuje 10. pozycję na liście największych na polskim rynku dystrybutorów.

www.california.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200